China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis Producten

Fiber Optic Terminal Box

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Terminal Box

(19)
China De muur zette APC van Sc UPC Vezel Optische Einddoos met ABS PC Materiële FTTH op fabriek

De muur zette APC van Sc UPC Vezel Optische Einddoos met ABS PC Materiële FTTH op

SC UPC APC Fiber Optic Terminal Box met ABS PC Materiaal FTTH Beschrijving: Deze glasvezelaansluitkast is licht en compact, met name geschikt voor de beschermende verbinding van glasvezelkabels en pigtails in ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China De Doos van de netwerkftth Beëindiging met Optische Vezeladapter en Vlechten fabriek

De Doos van de netwerkftth Beëindiging met Optische Vezeladapter en Vlechten

Netwerk FTTH-klemmenkast met glasvezeladapter en pigtails Beschrijving: FTTH Mini Fiber Optic Terminal Box wordt veel gebruikt als een eindpunt voor feederkabel om te verbinden met een drop-kabel. Voorzien zijn ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China LC de duplex van de de Vezel Optische Einddoos van OM4 FTTH Doos van de de Vezel Optische Kabel Muur Opgezette fabriek

LC de duplex van de de Vezel Optische Einddoos van OM4 FTTH Doos van de de Vezel Optische Kabel Muur Opgezette

LC Duplex OM4 FTTH Wandmontage Kleine glasvezelaansluitdoos Voorzien zijn van: Een eindproduct voor gebruikers om optische vezel tot desktopoplossing te realiseren. Het kan worden gebruikt in huis of op het ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China 4 Doos van de de Vezel Optische Beëindiging van havensc FC ST LC de Binnen voor FTTD-Netwerk fabriek

4 Doos van de de Vezel Optische Beëindiging van havensc FC ST LC de Binnen voor FTTD-Netwerk

Compacte structuur voorplaat FTTH Mini glasvezelaansluitdoos Omschrijving: FTTH-model van Fiber Optic Terminal Box is een nieuw ontwikkeld door ons bedrijf voor de toepassing van FTTH. De box is licht en ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China 2 de Vezelvlechten van havensc LC en Vezeladapters voor Doos van de Vezel de Optische Distributie fabriek

2 de Vezelvlechten van havensc LC en Vezeladapters voor Doos van de Vezel de Optische Distributie

2-poorts SC LC-vezelstaarten en glasvezeladapters voor muurbevestigingsdoos Beschrijving: FTTH Mini Fiber Optic Terminal Box wordt veel gebruikt als een eindpunt voor feederkabel om te verbinden met een drop... Read More
2016-09-20 15:57:26
China Compacte Mini de Vezel Optische Einddoos van het Structuurdraagvlak FTTH/Ofc-Beëindigingsdoos fabriek

Compacte Mini de Vezel Optische Einddoos van het Structuurdraagvlak FTTH/Ofc-Beëindigingsdoos

Compacte structuur voorplaat FTTH Mini glasvezelaansluitdoos Beschrijving: Aantal ingangskabelpoorten: 1 Maximale kabeldiameter (mm): 5 mm Maximale capaciteit: 2 vezels Voorzien zijn van: Een eindproduct voor ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China De Doos van de de Optische Vezelbeëindiging van FTTH met 4port-de Vezel Optische Schakelaars van Sc LC fabriek

De Doos van de de Optische Vezelbeëindiging van FTTH met 4port-de Vezel Optische Schakelaars van Sc LC

FTTH Optische verdeelkast met 4port SC LC glasvezelconnectoren Beschrijving: Fiber Optic Splitter Distribution Box is gemaakt van slagvast kunststof. Het heeft een standaard gebruikersinterface. Kenmerken: Deze ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China Binnenvezel Optische Einddoos met Duplex de Vezel Optische Adapters van LC, Optische Splitsersdoos fabriek

Binnenvezel Optische Einddoos met Duplex de Vezel Optische Adapters van LC, Optische Splitsersdoos

LC Duplex Fiber Optic Adapters voor Indoor Fiber Terminal Box Beschrijving: Glasvezelaansluiting is een hulpmiddel dat wordt gebruikt voor het opslaan van extra vezels bij kabelverbindingen (algemeen bekend als ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China Duplexmuur Opgezette de Vezel Optische Einddoos van Sc voor SM-Vezel fabriek

Duplexmuur Opgezette de Vezel Optische Einddoos van Sc voor SM-Vezel

SC Duplex Wandmontage Fiber Optic Terminal Box voor SM-vezel Beschrijving: Aantal ingangskabelpoorten: 1 Maximale kabeldiameter (mm): 5 mm Maximale capaciteit: 2 vezels Voorzien zijn van: Economisch ontwerp ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China FTTH 86 Doos van de Type de Optische Beëindiging met 2 Haveninham/Afzet fabriek

FTTH 86 Doos van de Type de Optische Beëindiging met 2 Haveninham/Afzet

FTTH 86 Type glasvezelaansluitkasten met 2 poortaansluiting / -uitgang Beschrijving: Deze fiber-aansluitdoos is ontworpen voor gebruik in residentiële en zakelijke toepassingen voor het afsluiten van maximaal 2 ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 2|< 1 2 >|