China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis Producten

FTTH netwerk

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

FTTH netwerk

(10)
China FTTH-de Optische Einddoos van de Netwerkvezel met Sc-APC Vezelvlecht fabriek

FTTH-de Optische Einddoos van de Netwerkvezel met Sc-APC Vezelvlecht

FTTH netwerk glasvezelaansluitdoos met SC APC vezelvlecht Beschrijving: Het type FTTH Wall Outlet 86 kan voor meerdere doeleinden worden gebruikt om een ​​verscheidenheid aan glasvezelkabels in multi-mode ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China Van de het Netwerkvezel van Sc 50um/van 62.5um FTTH Verlies van de de Schakelaar Hoge Terugkeer het Snelle fabriek

Van de het Netwerkvezel van Sc 50um/van 62.5um FTTH Verlies van de de Schakelaar Hoge Terugkeer het Snelle

FTTH Netwerk SC 50um / 62.5um Fibre Fast Connector Hoog Return Loss Beschrijving: De snelle connector is ontworpen voor hoge kwaliteit en hoge efficiëntie voor installatie. De structuur van de krimppositie is ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China De snelle van het de Kabelgebied van de Schakelaarftth Daling Snelle Assemblage LC OM1 OM3 OM4 fabriek

De snelle van het de Kabelgebied van de Schakelaarftth Daling Snelle Assemblage LC OM1 OM3 OM4

Veld Snelle montage LC OM1 OM3 OM4 Snelle connector FTTH-neerzetkabel Beschrijving: De snelle connector is ontworpen voor hoge kwaliteit en hoge efficiëntie voor installatie. De structuur van de krimppositie is ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China FC ST LC Vezel Optische Schakelaar voor FTTH-Netwerken met Hoog Toevoegingsverlies fabriek

FC ST LC Vezel Optische Schakelaar voor FTTH-Netwerken met Hoog Toevoegingsverlies

FC LC ST Fast Connector voor FTTH-netwerken met groot invoegverlies Beschrijving: De snelle connector is ontworpen voor hoge kwaliteit en hoge efficiëntie voor installatie. De structuur van de krimppositie is ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China Van de Assemblageftth Sc/UPC van het vezelgebied de Vezeloptische Kabelschakelaars fabriek

Van de Assemblageftth Sc/UPC van het vezelgebied de Vezeloptische Kabelschakelaars

Fiber Field Assembly FTTH SC / UPC glasvezel snelle connector Omschrijving: De snelle connector is ontworpen voor hoge kwaliteit en hoge efficiëntie voor installatie. De structuur van de krimppositie is een ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China G652D Singlemode FTTH-Kabel van de Vezel Optische Daling voor FTTH-de Optische Kabel van de Netwerkvezel fabriek

G652D Singlemode FTTH-Kabel van de Vezel Optische Daling voor FTTH-de Optische Kabel van de Netwerkvezel

G652D Singlemode FTTH-neerzetkabel voor optische FTTH-glasvezelkabel Voorzien zijn van: Speciale vezel met lage buigingsgevoeligheid biedt een hoge bandbreedte en uitstekende communicatie overdrachtseigenschap; ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China de Kabel van de het Netwerkdaling van 4core 12core FTTH met KFRP en Staal voor de Snelle Schakelaar van Sc fabriek

de Kabel van de het Netwerkdaling van 4core 12core FTTH met KFRP en Staal voor de Snelle Schakelaar van Sc

4core 12core FTTH-neerzetkabel met KFRP en staal voor SC Fast Connector Beschrijving: Gemakkelijke verbinding zonder splitsing, snel en gemakkelijk Uitstekende trek- en verbrijzelingprestaties, de spanafstand ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China De Kabel van de de Schakelaars4core 12core FTTH Daling van de vezelkabel met KFRP en Staal fabriek

De Kabel van de de Schakelaars4core 12core FTTH Daling van de vezelkabel met KFRP en Staal

4core 12core FTTH-neerzetkabel met KFRP en staal voor SC Fast Connector Beschrijving: Gemakkelijke verbinding zonder splitsing, snel en gemakkelijk Uitstekende trek- en verbrijzelingprestaties, de spanafstand ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China 2core openlucht de Dalingskabel van het Vezel Optische FTTH Netwerk met FRP-Sterktelid fabriek

2core openlucht de Dalingskabel van het Vezel Optische FTTH Netwerk met FRP-Sterktelid

2core Outdoor Fiber Optic FTTH Drop-kabel met FRP-sterkte Lid Beschrijving: FTTH Drop Cable-vezeleenheid is in het midden geplaatst. Twee staaldraden of twee parallelle vezelversterkte kunststoffen (FRP) worden ... Read More
2016-09-20 15:57:26
China Binnen Singlemode Vlakke de Dalingskabel van GJYXCH FTTH met de Optische Vezel van G657A2 fabriek

Binnen Singlemode Vlakke de Dalingskabel van GJYXCH FTTH met de Optische Vezel van G657A2

Indoor Singlemode GJYXCH FTTH drop-kabel met G657A2 optische vezel Beschrijving: Een staaldraad als het extra sterktelid wordt ook toegepast. De optische vezeleenheid is in het midden geplaatst. Twee staaldrade... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 1