• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.
Contactpersoon : Vicky Tan
Telefoonnummer : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
China Van de de Kerng657a1 G657A2 Gjyxch Vlakke Daling van FTTH Openlucht 4 Gesteund Zelf van de de Vezelkabel

Van de de Kerng657a1 G657A2 Gjyxch Vlakke Daling van FTTH Openlucht 4 Gesteund Zelf van de de Vezelkabel

Vezeltype: g652D G657A1 G657A2
Kabelkern: 4 kernen
Vezelwijze: singlemode multimode
China Van de het Netwerklancering van G657A FTTH de Kabeldoos met het Lage Compacte Ontwerp van het Toevoegingsverlies

Van de het Netwerklancering van G657A FTTH de Kabeldoos met het Lage Compacte Ontwerp van het Toevoegingsverlies

Naam: De kabeldoos van OTRD lanch
Kleur: Geel of aangepast
Vezelmodel: SM/MM.
China Binnen Singlemode Vlakke de Dalingskabel van GJYXCH FTTH met de Optische Vezel van G657A2

Binnen Singlemode Vlakke de Dalingskabel van GJYXCH FTTH met de Optische Vezel van G657A2

Type vezel: G652D G657A1 G657A2
Kabelkern: 2/4/6/8/12 kern
Vezelwijze: Singlmode
China 2core openlucht de Dalingskabel van het Vezel Optische FTTH Netwerk met FRP-Sterktelid

2core openlucht de Dalingskabel van het Vezel Optische FTTH Netwerk met FRP-Sterktelid

Type vezel: G652D G657A1 G657A2
Kabelkern: 2/4/6/8/12 kern
Vezelwijze: singlemode multimode
China FTTH-de Optische Einddoos van de Netwerkvezel met Sc-APC Vezelvlecht

FTTH-de Optische Einddoos van de Netwerkvezel met Sc-APC Vezelvlecht

-modus: Binnen opgezette Muur
Connector: Sc-SX
Materiaal: PC, ABS
China Van de het Netwerkvezel van Sc 50um/van 62.5um FTTH Verlies van de de Schakelaar Hoge Terugkeer het Snelle

Van de het Netwerkvezel van Sc 50um/van 62.5um FTTH Verlies van de de Schakelaar Hoge Terugkeer het Snelle

Type connector: SC
Metalen kap eind-Gezicht: UPC, APC
Type vezel: Multimode
China De snelle van het de Kabelgebied van de Schakelaarftth Daling Snelle Assemblage LC OM1 OM3 OM4

De snelle van het de Kabelgebied van de Schakelaarftth Daling Snelle Assemblage LC OM1 OM3 OM4

Type connector: SC, FC, LC, ST
Metalen kap eind-Gezicht: UPC, APC
Type vezel: singlemode, multimode
China FC ST LC Vezel Optische Schakelaar voor FTTH-Netwerken met Hoog Toevoegingsverlies

FC ST LC Vezel Optische Schakelaar voor FTTH-Netwerken met Hoog Toevoegingsverlies

Type connector: SC
Metalen kap eind-Gezicht: UPC, APC
Type vezel: singlemode, multimode
China Van de Assemblageftth Sc/UPC van het vezelgebied de Vezeloptische Kabelschakelaars

Van de Assemblageftth Sc/UPC van het vezelgebied de Vezeloptische Kabelschakelaars

Type connector: SC
Metalen kap eind-Gezicht: UPC, APC
Type vezel: singlemode, multimode
China G652D Singlemode FTTH-Kabel van de Vezel Optische Daling voor FTTH-de Optische Kabel van de Netwerkvezel

G652D Singlemode FTTH-Kabel van de Vezel Optische Daling voor FTTH-de Optische Kabel van de Netwerkvezel

Type vezel: G652D G657A1 G657A2
Kabelkern: 2/4/6/8/12 kern
Vezelwijze: SM MM.
1 2