• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.
Contactpersoon : Vicky Tan
Telefoonnummer : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
China Multi Optische de Adapter Simplex Duplexlc Adapter van de Wijzelc UPC Vezel

Multi Optische de Adapter Simplex Duplexlc Adapter van de Wijzelc UPC Vezel

Schakelaartype: Sc-Sc
Wijze: Singlemode, Multimode
Type: Simplex, Duplex, Vierling
China LC UPC LC UPC FTTH SM de Adapter Simplexduplex van de MM.vezel Optische Kabel

LC UPC LC UPC FTTH SM de Adapter Simplexduplex van de MM.vezel Optische Kabel

Schakelaartype: Sc-Sc
Wijze: Singlemode, Multimode
Type: Simplex, Duplex, Vierling
China Van de de Vezel de Optische Adapter van de flenskoppeling APC UPC Simplexadapter van Sc

Van de de Vezel de Optische Adapter van de flenskoppeling APC UPC Simplexadapter van Sc

Schakelaartype: Sc-Sc
Wijze: Singlemode, Multimode
Type: Simplex, Duplex, Vierling
China Wijfje aan Wijfje UPC SX SM de Vezelschakelaar van Sc van de Vezeladapter

Wijfje aan Wijfje UPC SX SM de Vezelschakelaar van Sc van de Vezeladapter

Schakelaartype: Sc-Sc
Wijze: Singlemode, Multimode
Type: Simplex, Duplex, Vierling
China Van de Metalen kaplans van Sc UPC de Vezel Optische Adapter met Laag Terugkeerverlies

Van de Metalen kaplans van Sc UPC de Vezel Optische Adapter met Laag Terugkeerverlies

Naam: De vezel optische adapter van Sc upc
Verminderingswaaier: 1-30dB
Metalen kap: UPC
China Duplexapc LC van PC UPC Vezel Optische Adapter met Laag Tussenvoegselverlies

Duplexapc LC van PC UPC Vezel Optische Adapter met Laag Tussenvoegselverlies

Naam: LC adapter
Type: Duplex
Koker: Zirconiumdioxyde/Ceramisch, Koper
China Sc-APC nemen de Vezel Optische adapter met Metaal Plastic Huisvesting en lage terugkeer het verlies, laag op

Sc-APC nemen de Vezel Optische adapter met Metaal Plastic Huisvesting en lage terugkeer het verlies, laag op

Naam: Sc-vezel optische Adapter
Type: Duplex
Koker: Zirconiumdioxyde/Ceramisch, Koper
China Singlemode de Vezel Optische Adapter van MPO UPC voor Comité van het Vezel het Optische Flard

Singlemode de Vezel Optische Adapter van MPO UPC voor Comité van het Vezel het Optische Flard

Type connector: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU/MPO ect.
-modus: singlemode, multimode
Type: Simplex
China De Optische Adapter van de Flangelessvezel met Blind voor Optisch Passief Apparaat

De Optische Adapter van de Flangelessvezel met Blind voor Optisch Passief Apparaat

Type connector: LC
-modus: singlemode, multimode
Type: Duplex
China MTRJ MU Lc aan Fc-Adapter Zwarte Plastic Huisvesting voor FTTH Newwork

MTRJ MU Lc aan Fc-Adapter Zwarte Plastic Huisvesting voor FTTH Newwork

Type connector: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU ect.
-modus: singlemode, multimode
Type: Simplex
1 2 3 4