China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis Producten

glasvezel-adapter

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel-adapter

(26)
China Singlemode de Vezel Optische Adapter van MPO UPC voor Comité van het Vezel het Optische Flard fabriek

Singlemode de Vezel Optische Adapter van MPO UPC voor Comité van het Vezel het Optische Flard

Singlemode de Vezel Optische Adapter van MPO UPC voor Comité van het Vezel het Optische Flard Beschrijving Omvat optische vezel diverse adapter, ook genoemd optische vezelschakelaar, Onze adapter: De Optische ... Read More
2018-12-07 10:22:54
China De Optische Adapter van de Flangelessvezel met Blind voor Optisch Passief Apparaat fabriek

De Optische Adapter van de Flangelessvezel met Blind voor Optisch Passief Apparaat

De Optische Adapter van de Flangelessvezel met Blind voor Optisch Passief Apparaat Beschrijving Wordt de vezel Optische Adapter speciaal ontworpen om de Kleine Vormfactor op te nemen. Het compacte ontwerp van ... Read More
2018-12-06 19:30:50
China MTRJ MU Lc aan Fc-Adapter Zwarte Plastic Huisvesting voor FTTH Newwork fabriek

MTRJ MU Lc aan Fc-Adapter Zwarte Plastic Huisvesting voor FTTH Newwork

Van de de Vezel de Optische Adapter van MTRJ MU Zwarte Plastic Huisvesting voor FTTH Newwork De vezeladapters worden precies gemaakt en aan geëiste specificatie vervaardigd. De vezeladapter wordt van een ... Read More
2018-12-06 19:30:36
China Enige D en het Dubbele Type van D, FC-Vezel Optische Adapter met Wit Stofglb fabriek

Enige D en het Dubbele Type van D, FC-Vezel Optische Adapter met Wit Stofglb

Enige D en het Dubbele Type van D, de Optische Vezeladapter van FC met Wit Stofglb De vezeladapter wordt van een polymeer/metaal buitenlichaam samengesteld en hun binnenassemblage die met een mechanisme van de ... Read More
2018-12-06 19:30:20
China De vierkante Adapter van de de wijzevezel van FC Enige met Één Huisvesting van het lichaamsmetaal fabriek

De vierkante Adapter van de de wijzevezel van FC Enige met Één Huisvesting van het lichaamsmetaal

De vierkante Adapter van de de wijzevezel van FC Enige met één-Lichaam Metaalhuisvesting Het koppelen staan de optische adapters van de kokervezel gebruikers toe om van één schakelaartype aan een ander zelfde ... Read More
2018-12-06 19:30:05
China Grote D en het Kleine van de de Adapter Lage Toevoeging van D FC Vezeloptische Verlies Fc aan Lc-Adapter fabriek

Grote D en het Kleine van de de Adapter Lage Toevoeging van D FC Vezeloptische Verlies Fc aan Lc-Adapter

Grote D en Kleine de Vezel Optische Adapter van D FC met Laag Toevoegingsverlies De vezeladapter wordt gebruikt om een kabel aan kabel of kabel aan de optische verbinding van de materiaalvezel te verstrekken. ... Read More
2018-12-06 19:29:52
China 100% de Optische Adapter OM4 LC van de testvezel met Purpere Huisvesting voor 10G fabriek

100% de Optische Adapter OM4 LC van de testvezel met Purpere Huisvesting voor 10G

100% de Optische Adapter OM4 LC van de testvezel met Purpere Huisvesting voor 10G De optische Vezeladapter wordt gebruikt om een kabel aan kabel of kabel aan de optische verbinding van de materiaalvezel te ... Read More
2018-12-06 19:29:39
China De Vezel Optische Adapter van de Zrconiakoker met ROHS-Verlies van de klachten het Hoge Terugkeer fabriek

De Vezel Optische Adapter van de Zrconiakoker met ROHS-Verlies van de klachten het Hoge Terugkeer

De Vezel Optische Adapter van de Zrconiakoker met ROHS-Verlies van de klachten het Hoge TerugkeerDe optische Vezeladapter wordt gebruikt om een kabel aan kabel of kabel aan de optische verbinding van de ... Read More
2018-12-06 19:29:25
China De Vezel Optische Adapter van de metaalhuisvesting FC voor CATV-Netwerk, Mannelijke Vrouwelijke Adapter fabriek

De Vezel Optische Adapter van de metaalhuisvesting FC voor CATV-Netwerk, Mannelijke Vrouwelijke Adapter

FC vezel Optische Adapter met de Huisvesting van het Geheel lichaamsmetaal voor CATV-Netwerk De optische Vezeladapter wordt gebruikt om een kabel aan kabel of kabel aan de optische verbinding van de materiaalv... Read More
2018-12-06 19:29:10
China Adapter van Sc van vezel de Optische Sc voor het Netwerkwijfje van OM3 10G aan Vrouwelijke Adapter fabriek

Adapter van Sc van vezel de Optische Sc voor het Netwerkwijfje van OM3 10G aan Vrouwelijke Adapter

Het vrouwelijke Simplex en de Duplex van Sc van de Vezel Optische Adapter voor Koord van het Vezel het Optische Flard De vezeladapter wordt gebruikt om een kabel aan kabel of kabel aan de optische verbinding ... Read More
2018-12-06 19:28:55
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|