• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.
Contactpersoon : Vicky Tan
Telefoonnummer : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
China OM4 vezel Optische Vlecht met Buiten het Jasje Goede ruilbaarheid en Duurzaamheid van pvc LSZH OFNR OFNP

OM4 vezel Optische Vlecht met Buiten het Jasje Goede ruilbaarheid en Duurzaamheid van pvc LSZH OFNR OFNP

Naam: vezel optische vlecht
Kleur: Purper/rozerood of aangepast
Schakelaar: SC/LC/ST/FC/MPO
China LC de Optische Vlecht van de antibeetvezel met verlies van de staal het Gepantserde Lage toevoeging en hoog terugkeerverlies

LC de Optische Vlecht van de antibeetvezel met verlies van de staal het Gepantserde Lage toevoeging en hoog terugkeerverlies

Naam: pigtial vezel optische armord
Vezeltelling: 1-144
Vezelmodel: Multimode MM.
China Kabel OD 0.9mm 2.0mm 3.0mm laag de terugkeerverlies van de Vezel Optisch Vlecht SM en hoge transmmit het signaal

Kabel OD 0.9mm 2.0mm 3.0mm laag de terugkeerverlies van de Vezel Optisch Vlecht SM en hoge transmmit het signaal

Naam: Vezel optische vlecht
Model: SM
Schakelaar: SC/LC/ST/FC/MPO
China APC van Sc van FTTH Singlemode Simplex Gele Jasje van de Vezel Optische Vlecht

APC van Sc van FTTH Singlemode Simplex Gele Jasje van de Vezel Optische Vlecht

Vezeltype: G652D G657A1 G657A2
TOEPASSING: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Schakelaartype: APC/UPC
China Singlemode Simplexsc van de de Vezel Optisch Vlecht van G652D G657A/APC 0.9mm 9/125

Singlemode Simplexsc van de de Vezel Optisch Vlecht van G652D G657A/APC 0.9mm 9/125

Vezeltype: G652D G657A1 G657A2
TOEPASSING: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Schakelaartype: APC/UPC
China Gepantserde Waterdichte Optische Vezelvlecht met de Vezel van G652D G657A1

Gepantserde Waterdichte Optische Vezelvlecht met de Vezel van G652D G657A1

Type connector: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU/MPO ect.
Metalen kap eind-Gezicht: PC/UPC/APC
Type vezel: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
China De Vezel Optische Vlecht van MTRJ MU MPO MTP voor OM4-Vezel Optische Adapter

De Vezel Optische Vlecht van MTRJ MU MPO MTP voor OM4-Vezel Optische Adapter

Type connector: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU/MPO ect.
Metalen kap eind-Gezicht: PC/UPC/APC
Type vezel: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
China 2.0mm 3.0mm Simplex van de Vezel het Optische Vlecht, Duplex met ROHS-Certificaat

2.0mm 3.0mm Simplex van de Vezel het Optische Vlecht, Duplex met ROHS-Certificaat

Type connector: SC
Metalen kap eind-Gezicht: PC/UPC
Type vezel: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
China de Vezel Optische Vlecht van 6core 12core 24core voor Vezel Optische Einddoos

de Vezel Optische Vlecht van 6core 12core 24core voor Vezel Optische Einddoos

Type connector: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU/MPO ect.
Metalen kap eind-Gezicht: PC/UPC/APC
Type vezel: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
China Multimode LC Vlecht van 50um 62.5um met Witte Rode Zwarte Laars, Ofc-Vlecht

Multimode LC Vlecht van 50um 62.5um met Witte Rode Zwarte Laars, Ofc-Vlecht

Type connector: LC
Metalen kap eind-Gezicht: UPC/PC
Type vezel: OM1 OM2
1 2 3