China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(18)
China FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Kabel van het de Vezelflard van LSZH de Gepantserde fabriek

FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Kabel van het de Vezelflard van LSZH de Gepantserde

FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Gepantserde LSZH-Vezelkabel Beschrijving: Het koord van het vezelflard is geschikt voor de kabel van de materiaalverbindingsdraad, verbindt het kruis, ... Read More
2018-12-06 19:13:28
China Koord van het netwerk het Simplexflard met OFNP-Kabel van de de Wijzevezel van de Jasjekabel de Enige fabriek

Koord van het netwerk het Simplexflard met OFNP-Kabel van de de Wijzevezel van de Jasjekabel de Enige

Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc Singlemode Simplex met OFNP-Jasjekabel Beschrijving: Koord van het vezel is het optische flard geschikt voor de kabel van de materiaalverbindingsdraad, verbindt het ... Read More
2018-12-06 19:11:52
China Lc-Sc van de de Kabel Optische Vezel van Multimode Vezelflard Verbindingsdraad 2mm Oranje Duplexjasje 3M fabriek

Lc-Sc van de de Kabel Optische Vezel van Multimode Vezelflard Verbindingsdraad 2mm Oranje Duplexjasje 3M

Multimode 50/125 Vezel Optische Verbindingsdraad 2mm Oranje Duplexjasje 3M Beschrijving: Koorden van het vezel hebben de optische flard 3 types van metalen kap Beëindigen-gezicht: PC, UPC EN APC. Is de vezel ... Read More
2018-12-06 19:11:08
China Het simplexkoord van het Vezel Optische Flard met Sc UPC, 3.0mm het Buitenjasje van pvc fabriek

Het simplexkoord van het Vezel Optische Flard met Sc UPC, 3.0mm het Buitenjasje van pvc

Het simplexkoord van het Vezel Optische Flard met Sc UPC, 3.0mm de Kabel van pvc Beschrijving: Voor de standaardkoorden van het vezelflard, het bemonsteren wordt de controle uitgevoerd van metalen kapmeetkunde ... Read More
2018-12-06 19:08:39
China MU MTRJ het Enige Koord van het Wijzeflard/Duplex Multimode Vezel Optische Kabel fabriek

MU MTRJ het Enige Koord van het Wijzeflard/Duplex Multimode Vezel Optische Kabel

MU MTRJ glasvezelkabel Singl-modus / Multimode Duplexvezelkabel Beschrijving: 1. Modus: OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3 / OM4 2. Kern: Simplex, Duplex 3. Insertion Loss: ≤0.2 dB 4. Return-verlies: ≥50dB 5. ... Read More
2016-09-20 15:55:25
China ST UPC Koord OM2 62,5 van het Vezel het Optische Flard met van de de Optische Kabelvezel van ROHS de Optische Verbindingsdraad fabriek

ST UPC Koord OM2 62,5 van het Vezel het Optische Flard met van de de Optische Kabelvezel van ROHS de Optische Verbindingsdraad

ST UPC Fiber Optic Patch Cord OM2 62.5 met ROHS optische kabel Beschrijving: Fiber-patchkabels zijn een stuk optische vezel met twee uiteinden die connectoren toevoegen om het bundelpad te verbinden. Fiber ... Read More
2016-09-20 15:55:25
China LC Singlemode Kabel van het het Koord Duplexlint van het Optische Vezelflard voor LAN Netwerk fabriek

LC Singlemode Kabel van het het Koord Duplexlint van het Optische Vezelflard voor LAN Netwerk

Fiber Optic Patch Cord LC Singlemode Duplex lintkabel voor LAN-netwerk Beschrijving: Optische patchkabel is een stuk optische vezel met twee uiteinden die connectoren toevoegen om de stralengang te verbinden. ... Read More
2016-09-20 15:55:25
China Van het de Vezel Optische Flard van LC OM3 50/125um de Duplex van het Koordaqua van de Kleurenlc Kabel van het de Vezelflard van Sc fabriek

Van het de Vezel Optische Flard van LC OM3 50/125um de Duplex van het Koordaqua van de Kleurenlc Kabel van het de Vezelflard van Sc

LC OM3 50 / 125um duplex glasvezelkabel, waterkleurkabel Omschrijving: Optische patchkabel is een stuk optische vezel met twee uiteinden die connectoren toevoegen om de stralengang te verbinden. TTI-patchkabels ... Read More
2016-09-20 15:55:25
Page 2 of 2|< 1 2 >|