• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.
Contactpersoon : Vicky Tan
Telefoonnummer : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
China Singlemode Optische Simplex de Vezel Optische Verbindingsdraad 1m van Sm van het Flardkoord 2m Sc aan Lc

Singlemode Optische Simplex de Vezel Optische Verbindingsdraad 1m van Sm van het Flardkoord 2m Sc aan Lc

Schakelaartype: Sc aan Sc
Vezeltype: Singlemode
Kabeltype: Simplex
China G657A2 het Koord Sterke Hardheid ISO9001 ISO14001 van het vezel Optische Flard

G657A2 het Koord Sterke Hardheid ISO9001 ISO14001 van het vezel Optische Flard

Naam: Het onzichtbare koord van het vezel optische flard
Vezeltype: G657 A2
Kabel OD: 1.2mm
China Van het de vezelflard van 12F 3.0mm OM3 LSZH MPO Aangepaste Kleur met beperkte verliezen de koord

Van het de vezelflard van 12F 3.0mm OM3 LSZH MPO Aangepaste Kleur met beperkte verliezen de koord

Vezeltype: G652D G657A1 G657A2
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Materiaal: PVC/LSZH
China Type B 12 Wijfje van het het Flardkoord van de Vezelsmpo Vezel het Optische aan LC SM

Type B 12 Wijfje van het het Flardkoord van de Vezelsmpo Vezel het Optische aan LC SM

Vezeltype: G652D G657A1 G657A2
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Schakelaartype: APC/UPC
China OEM 100m FTTH Dalingskabel met LC-de Schakelaar Openlucht Gepantserd van Sc FC ST

OEM 100m FTTH Dalingskabel met LC-de Schakelaar Openlucht Gepantserd van Sc FC ST

Vezeltype: G652D, G657A, G655
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Schakelaartype: LC SC FC ST
China Lengte 3m van ROHS ISO OM5-Koord duplextype van het Vezel Optisch Flard

Lengte 3m van ROHS ISO OM5-Koord duplextype van het Vezel Optisch Flard

Naam: Koord van het vezel het optische flard
Vezelmodel: MM. (OM5)
Schakelaar: SC/LC/ST/FC/MPO
China 1.6mm 2.0mm G657A1 G657A2 het enige koord Simplexaqua van het wijzeflard

1.6mm 2.0mm G657A1 G657A2 het enige koord Simplexaqua van het wijzeflard

Vezeltype: G652D G657A1 G657A2
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Schakelaartype: APC
China Simplex Enig Optisch het Flardkoord van de Wijzelszh Vezel voor FTTH-Netwerk

Simplex Enig Optisch het Flardkoord van de Wijzelszh Vezel voor FTTH-Netwerk

Vezeltype: G652D G657A1 G657A2
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Schakelaartype: APC/UPC
China MPO aan LC OM3 OM4 1M LSZH-Koord Duplex12f 24F van het Vezel het Optische Flard

MPO aan LC OM3 OM4 1M LSZH-Koord Duplex12f 24F van het Vezel het Optische Flard

Vezeltype: OM3/OM4
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Schakelaartype: APC/UPC
China Pvc LSZH 2.0mm Koord Duplexlc van OM4 OFNR van het Vezel het Optische Flard aan LC

Pvc LSZH 2.0mm Koord Duplexlc van OM4 OFNR van het Vezel het Optische Flard aan LC

Vezeltype: Multimode
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Schakelaartype: APC/UPC
1 2 3 4 5 6 7 8