China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenFiber Optic Splitter

LGX-PLC Doos van de Vezel de Optische Splitser met Sc-APC Simplexvezel Optische Adapters

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

LGX-PLC Doos van de Vezel de Optische Splitser met Sc-APC Simplexvezel Optische Adapters

China LGX-PLC Doos van de Vezel de Optische Splitser met Sc-APC Simplexvezel Optische Adapters leverancier
LGX-PLC Doos van de Vezel de Optische Splitser met Sc-APC Simplexvezel Optische Adapters leverancier LGX-PLC Doos van de Vezel de Optische Splitser met Sc-APC Simplexvezel Optische Adapters leverancier LGX-PLC Doos van de Vezel de Optische Splitser met Sc-APC Simplexvezel Optische Adapters leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: Plc-LGX

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: SC, FC, LC, ST Metalen kap eind-Gezicht: PC, UPC, APC
Type vezel: G652D G657A1 G657A2 Vezelwijze: Singlmode
Pakket: Staalbuis, ABS Structuur: 1x32 2x32

LGX PLC splitterbox met SC APC Simplex glasvezeladapters

Beschrijving:

TTI levert hele series van 1xN en 2xN splitterproducten die zijn afgestemd op specifieke toepassingen. Alle producten voldoen aan de GR-1209-CORE en GR-1221-CORE vereisten.

Voorzien zijn van:

Goede uniformiteit en laag invoegverlies

Lage polarisatie Afhankelijk verlies

Uitstekend mechanisch

Stabiliteit Telecordia GR-1221 en GR-1209

Componenten via TLC-gecertificeerd, conform YD1117-2001

Hoge polarisatie-extinctieverhouding en uitstekende uniformiteit

Vezelinvoer: 0,9 mm of 250 μm vezel voor keuze

Vezeloutput: 250μm naakte vezel (het is voordeel voor het verbinden) G.657A vezel

Toepassing:

Fibre to the point (FTTX)

Local area networks (LAN)

Kabeltelevisie (CATV)

Testapparatuur

Fiber to the home (FTTH)

Passieve optische netwerken (PON, GEPON)

Specificatie:


Tabel 1 - 1 × N PLC-vezelsplitser

parameters 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Operationele golflengte (nm) 1260 ~ 1650
Vezeltype G657A of klant opgegeven
Insertion Loss (dB) (P / S Grade) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16,5 / 16,9 20,5 / 21,0
Verliesuniformiteit (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Return Loss (dB) (P / S Grade) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarisatie afhankelijk verlies (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Directiviteit (dB) 55 55 55 55 55 55
Golflengte afhankelijk verlies (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Temperatuurstabiliteit (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Bedrijfstemperatuur (℃) -40 ~ 85
Opslagtemperatuur (℃) -40 ~ 85
Pakket Stalen buis of ABS

Tabel 2 - 2 × N PLC-vezelsplitser

parameters 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Operationele golflengte (nm) 1260 ~ 1650
Vezeltype G657A of klant opgegeven
Insertion Loss (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21,0
Verliesuniformiteit (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Return Loss (dB) (P / S Grade) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarisatie afhankelijk verlies (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Directiviteit (dB) 55 55 55 55 55 55
Golflengte afhankelijk verlies (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Temperatuurstabiliteit (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Bedrijfstemperatuur (℃) -40 ~ 85
Opslagtemperatuur (℃) -40 ~ 85
Pakket Stalen buis of ABS

Opmerkingen:

  1. Opgegeven zonder connectoren.
  2. Voeg een extra verlies van 0,15 dB per connector toe

Productfoto:

Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)