China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenDe Vezel van MTP/MPO-

24 van de de Vezelschakelaar/Cassette van kernmpo Module met Simplex de Vezel Optische Adapter van Sc

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

24 van de de Vezelschakelaar/Cassette van kernmpo Module met Simplex de Vezel Optische Adapter van Sc

China 24 van de de Vezelschakelaar/Cassette van kernmpo Module met Simplex de Vezel Optische Adapter van Sc leverancier
24 van de de Vezelschakelaar/Cassette van kernmpo Module met Simplex de Vezel Optische Adapter van Sc leverancier 24 van de de Vezelschakelaar/Cassette van kernmpo Module met Simplex de Vezel Optische Adapter van Sc leverancier 24 van de de Vezelschakelaar/Cassette van kernmpo Module met Simplex de Vezel Optische Adapter van Sc leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI/OEM/ODM
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: Mpo-24F

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20 PC 's
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: MPO Metalen kap eind-Gezicht: UPC, APC
Type vezel: SM/MM Kabeltype: 8core, 12core, 24core
kabel OD: 3.0mm Kabeljasje: PVC LSZH OFNR OFNP
Kabel lengte: 1M, 2M, 3M of aangepast Kabelkleur: Sinaasappel, Geel, Aqua, Purple, Viooltje of aangepast

24 Core MPO-cassettes met SC Simplex glasvezeladapter


Omschrijving:

MPO-cassettemodules bieden een veilige overgang tussen MPO- en LC- of SC-discrete connectoren. Ze worden gebruikt om MPO-backbones met LC- of SC-patching te verbinden.

Low-loss MPO Elite- en LC- of SC Premium-versies worden aangeboden met een laag invoegverlies voor veeleisende high-speed-netwerken met stroombudget.


Kenmerken:

Eenvoudig en veelzijdig paneel met afdekking voor vergrendelingsclips

Geschikt voor elke kantoor- of bedrijfsinstallatie

Volledige montage (geladen) of leeg paneel optioneel

Splice-chip- en vezelspoelversies zijn optioneel

Toepassing:


Local area networks (LAN)
Wide area networks (WAN)
CATV, metro Testapparatuur
Telecommunicatienetwerken
Premisse installaties


Specificatie:

Fibre connector

Connector A
Type connector 8, 12 of 24 -Fiber MPO / MTP
Metalen dop van het eindvlak UPC, APC
Kleur van de behuizing MM (Beige / Aqua), SM (geel / groen)
Insertion Loss, Typical ≤ 0,10 dB
Inbrengverlies, max. ≤ 0,35 dB
Duurzaamheid (500 Matings) <0.2dB
Connector B
Type connector LC / SC
Metalen dop van het eindvlak UPC, APC
Kleur van de behuizing Blauw, Beige, Aqua
Insertion Loss, Typical ≤ 0,10 dB
Inbrengverlies, max. ≤ 0,35 dB
Duurzaamheid (1000 Matings) <0.2dB


Vezelkabel

Vezeltype OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Fiber Count 8, 12, 24 kernen
Buitenste diameter 12cores: 4,5 ± 0,2 mm; 24cores: 5,4 ± 0,2 mm
Buitenjas Kleur OS2 (geel), OM2 (oranje), OM3 (Aqua), OM4 (Violet)
Materiaal van de buitenmantel LSZH, OFNP, OFNR
Treksterkte 500N
Bedrijfstemperatuur -20 ~ + 60 ° C
Bewaar temperatuur -40 ~ + 70 ° C


Productfoto:

Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)