China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenDe Vezel van MTP/MPO-

12 kern OM3 MPO/MTP-Vezel Optische Loopback met Laag Toevoegingsverlies

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

12 kern OM3 MPO/MTP-Vezel Optische Loopback met Laag Toevoegingsverlies

China 12 kern OM3 MPO/MTP-Vezel Optische Loopback met Laag Toevoegingsverlies leverancier
12 kern OM3 MPO/MTP-Vezel Optische Loopback met Laag Toevoegingsverlies leverancier 12 kern OM3 MPO/MTP-Vezel Optische Loopback met Laag Toevoegingsverlies leverancier 12 kern OM3 MPO/MTP-Vezel Optische Loopback met Laag Toevoegingsverlies leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI/OEM/ODM
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: Mpo-24F

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20 PC 's
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: MPO Metalen kap eind-Gezicht: UPC, APC
Type vezel: SM/MM Kabeltype: 8core, 12core, 24core
kabel OD: 3.0mm Kabeljasje: PVC LSZH OFNR OFNP
Kabel lengte: 1M, 2M, 3M of aangepast Kabelkleur: Sinaasappel, Geel, Aqua, Purple, Viooltje of aangepast

 


12 Core OM3 MPO / MTP glasvezel-loopback met laag invoegverlies


Beschrijving:

MTP / MPO Fibre-loopbacks zijn ontworpen om een ​​medium voor retourpleister voor een glasvezel-signaal te leveren.

Meestal wordt het gebruikt voor testtoepassingen voor glasvezel of netwerkrestauraties.

Voor de testtoepassingen wordt het loopback-signaal gebruikt voor het diagnosticeren van een probleem.

Het één voor één verzenden van een loopback-test naar netwerkapparatuur is een techniek om een ​​probleem te isoleren.

Voorzien zijn van:

Compact ontwerp
Compatibel met Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM en Gigabit Ethernet
Korte golflengten

Toepassing

Interconnectie van apparatuur
Inrichting voor varkensstapel
Premienetwerken
Patchpaneel-toepassingen
Communicatie verbindingen
LoopBack voor testen van netwerkcomponenten

Specificatie:

Invoegverliezen singlemode PC≤ 0.3dB UPC≤ 0.2dB APC ≤ 0,3dB
multimode PC≤ 0.5dB UPC≤ 0.3dB APC ≤ 0,3dB
Terugkeer verlies singlemode PC≥ 50dB UPC≥ 50dB APC ≥ 60dB
multimode PC≥ 25dB UPC≥ 45dB APC ≥ 50dB
herhaalbaarheid ≤ 0.1db
Veranderlijkheid ≤ 0.2dB
Werktemperatuur -40 tot + 8o Celsius
Duurzaamheid 1000 keer
Houd spanning in stand ≥ 100N
Vezel 9 / 125um, 50 / 125um, 62.5 / 125um, OM3 etc.
Diameter 0.9 mm 2.0 mm 3.0 mm, etc.
Kabelmateriaal PVC
cores Simplex, duplex, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, etc.

 

Productfoto:


Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)