China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenDe Vezel van MTP/MPO-

UPC/APC MTP Singlemode Koorden van het Vezel Optische Flard met LSZH-Jasje

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

UPC/APC MTP Singlemode Koorden van het Vezel Optische Flard met LSZH-Jasje

China UPC/APC MTP Singlemode Koorden van het Vezel Optische Flard met LSZH-Jasje leverancier
UPC/APC MTP Singlemode Koorden van het Vezel Optische Flard met LSZH-Jasje leverancier UPC/APC MTP Singlemode Koorden van het Vezel Optische Flard met LSZH-Jasje leverancier UPC/APC MTP Singlemode Koorden van het Vezel Optische Flard met LSZH-Jasje leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI/OEM/ODM
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: Mpo-12F

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20 PC 's
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: MPO/MTP Metalen kap eind-Gezicht: UPC/APC
Type vezel: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 Kabeltype: 8core, 12core, 24core
kabel OD: 3.0mm Kabeljasje: PVC LSZH OFNR OFNP
Kabel lengte: 1M, 2M, 3M of aangepast Kabelkleur: Sinaasappel, Geel, Aqua, Purple, Viooltje of aangepast

 
 
UPC/APC MTP Singlemode Koorden van het Vezel Optische Flard met LSZH-Jasje
Beschrijving:
 
MPO/MTP koorden van het vezel zijn de optische flard met MPO/MTP-vezel optische schakelaars.
Zij zijn verscheidene glasvezelverbindingen in één dergelijk flardkoord, bijvoorbeeld, vezel 4, vezel 8, 12 vezel, enz.
Enige wijze en multimode; UPC, APC oppoetsen, Mannelijke en Vrouwelijke types zijn beschikbaar.
 
Eigenschappen:
 
Goede uniformiteit van de buitendiameter van strakke buffervezel en uitstekende strippability
Goede prestaties van flame-retardant
Lage veroorzaakte vermindering binnen de werkende temperatuurwaaier
Uitstekende geometrische afmeting van de vezel
Toepassing:
 
Gebruikt in binnen aanleg van kabelnetten, vooral in armen die voorwaarden leggen
Gebruikt in optische verbindingen in optische communicatieapparatuurruimten en optische distributiekaders
Gebruikt als vlechten en flardkoorden
Het testen materiaal
Specificatie:
 
Vezelschakelaar

Schakelaar A
Schakelaartype 8, 12 of 24 - Vezel MPO /MTP
Metalen kap van Beëindigen-gezicht UPC, APC
Huisvestingskleur MM. (Beige/Aqua), (Geel/Groene) SM
Typisch toevoegingsverlies, ≤ 0,10 dB
Toevoegingsverlies, max. ≤ 0,35 dB
Duurzaamheid (500 Matings) < 0="">
Schakelaar B
Schakelaartype LC/SC
Metalen kap van Beëindigen-gezicht UPC, APC
Huisvestingskleur Blauw, Beige, Aqua
Typisch toevoegingsverlies, ≤ 0,10 dB
Toevoegingsverlies, max. ≤ 0,35 dB
Duurzaamheid (1000 Matings) < 0="">

 
Vezelkabel

Vezeltype OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Vezeltelling 8, 12, 24 kernen
Buitendiameter 12cores: 4.5±0.2mm; 24cores: 5.4±0.2mm
Buitenjasjekleur (Geel) OS2, OM2 (Sinaasappel), OM3 (Aqua), OM4 (Viooltje)
Buitenjasjemateriaal LSZH, OFNP, OFNR
Treksterkte 500N
Werkende Temperatuur -20 ~ +60°C
Opslagtemperatuur -40 ~ +70°C

 
Ordeinformatie:
 
MPO/UPC-MM.-12cores-2M
① ② ① ② ③ ④ ⑤
① schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO, DIN, D4, SMA
② metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
③ kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um of 62.5/125um)
④ vezelkern: 4 kern, 8 boort uit, boren 12, kern 24 uit
⑤ Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
⑥ kabeltype: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP
 
Productbeeld:
 UPC/APC MTP Singlemode Koorden van het Vezel Optische Flard met LSZH-Jasje
 

Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)