China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenFiber Optic kabel

De buis/Derict begroef Gepantserde Vezelkabel Multi - Losse Buis voor FTTH-Netwerk

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

De buis/Derict begroef Gepantserde Vezelkabel Multi - Losse Buis voor FTTH-Netwerk

China De buis/Derict begroef Gepantserde Vezelkabel Multi - Losse Buis voor FTTH-Netwerk leverancier
De buis/Derict begroef Gepantserde Vezelkabel Multi - Losse Buis voor FTTH-Netwerk leverancier De buis/Derict begroef Gepantserde Vezelkabel Multi - Losse Buis voor FTTH-Netwerk leverancier De buis/Derict begroef Gepantserde Vezelkabel Multi - Losse Buis voor FTTH-Netwerk leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI/OEM/ODM
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: GYTS

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1KM
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Kabeltype: Outdoor Type vezel: OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 OM4
Kabelkern: 2-288 kern Kabeljasje: MDPE/HDPE
Structuur: Multi-los Buiscst Pantser Jas: Black

 


GYTS MM Duct / Derict Buried Optical Fibre Cable for FTTH Network

Beschrijving:

GYTS gepantserde losse buis met losse buis / Single Armor glasvezelkabels zijn ontworpen om een ​​hoge vezel te bieden

telt mee met de flexibiliteit en veelzijdigheid die vereist is voor de meest veeleisende installaties van dit moment, inclusief kanaal en ondergrondse leiding.

Kenmerken:

De vezels, 250μmm, bevinden zich in een losse buis gemaakt van een plastic met hoge modulus.

De buis is gevuld met een waterbestendige vulmassa.

Een staaldraad, soms ommanteld met polyethyleen (PE) voor kabels met een hoog vezelgehalte, bevindt zich in het midden van de kern als een metalen sterktelid.

Buizen (en vulstoffen) zijn rond het sterkte-element gestrengeld in een compacte en cirkelvormige kabelkern.

De PSP wordt in lengterichting aangebracht over de kabelkern, die is gevuld met vulmiddel om hem te beschermen tegen het binnendringen van water, de kabel wordt voltooid met een PE-mantel.


Toepassing:

 

Stem- of datacommunicatie tussen bedrijven.

Geïnstalleerd in buis, ondergrondse buis.

FTTx / FTTH / FTTD


Specificatie:

Vezeltype G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m

verzwakking

(+ 20X)

850 nm <3,0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0.40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
bandbreedte 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Numeriek diafragma 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Cable Cut-off Wavelength cc <1260 nm <1450 nm

Structuur en technische specificaties:

Vezel

tellen

nominaal

Diameter

(mm)

nominaal

Gewicht

(kg / km)

Max. Vezel
Per buis
Max aantal
(Tubes + vulstoffen)

Toegestane trekbelasting

(N)

Toegestane verbrijzelingsweerstand
(N / 100 mm)
Korte termijn Langetermijn Korte termijn Langetermijn
2 ~ 36 10.7 132 6 6 1500 600 1000 300
38 ~ 72 12.0 165 12 6 1500 600 1000 300
74 ~ 96 13.8 204 12 8 2000 600 1000 300
98 -120 15.3 240 12 10 2000 600 1000 300
122 ~ 144 17.0 284 12 12 2500 600 1000 300
146 ~ 216 17.1 285 12 18 (2 lagen) 2500 600 1000 300
218 -288 19.5 350 12 24 (2 lagen) 3000 600 1000 300

Opmerking: deze datasheet kan alleen een referentie zijn, maar geen aanvulling op het contract. Neem contact op met onze verkopers voor meer informatie.

Productfoto:

Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)