China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenFiber Optic kabel

Openlucht Zwart PE van Multimode Vezel Optisch Kabel Jasje met Uni - Buisgel - Gevulde Bouw

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

Openlucht Zwart PE van Multimode Vezel Optisch Kabel Jasje met Uni - Buisgel - Gevulde Bouw

China Openlucht Zwart PE van Multimode Vezel Optisch Kabel Jasje met Uni - Buisgel - Gevulde Bouw leverancier
Openlucht Zwart PE van Multimode Vezel Optisch Kabel Jasje met Uni - Buisgel - Gevulde Bouw leverancier Openlucht Zwart PE van Multimode Vezel Optisch Kabel Jasje met Uni - Buisgel - Gevulde Bouw leverancier Openlucht Zwart PE van Multimode Vezel Optisch Kabel Jasje met Uni - Buisgel - Gevulde Bouw leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI/OEM/ODM
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: GYXTW

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1KM
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Kabeltype: Outdoor Type vezel: SM/MM
Kabelkern: 2-24 Kabeljasje: MDPE/HDPE
Structuur: Uni-buis Jas: Black

 


GYXTW Multimode Outdoor glasvezelkabel met zwarte PE-jas

Beschrijving:

GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored-kabel is ontworpen met de flexibiliteit en veelzijdigheid

vereist voor de meest veeleisende installaties van dit moment, inclusief direct begraven.

Het metalen pantser wordt gebruikt wanneer mechanische bescherming gewenst is.

Kenmerken:

Uni-tube gel-gevulde constructie voor superieure vezelbescherming.

Metaalpantser om kabel te beschermen tegen knaagdieraanval en mechanische schade.

Ingebedde staaldraad biedt de gewenste treksterkte en weerstand tegen verbrijzeling.

Compact, eenvoudig te installeren.

UV- en waterdicht ontwerp.


Toepassing:

Stem- of datacommunicatie tussen bedrijven.

Geïnstalleerd in buis, ondergrondse buis.

FTTx / FTTH / FTTD


Specificatie:

Vezeltype G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m

verzwakking

(+ 20X)

850 nm <3,0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0.40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
bandbreedte 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Numeriek diafragma 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Cable Cut-off Wavelength cc <1260 nm <1450 nm

Structuur en technische specificaties:

Vezel

tellen

nominaal

Diameter

(mm)

nominaal

Gewicht

(kg / km)

Toegestane trekbelasting

(N)

Toegestane verbrijzelingsweerstand
(N / 100 mm)
Korte termijn Langetermijn Korte termijn Langetermijn
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Opmerking: deze datasheet kan alleen een referentie zijn, maar geen aanvulling op het contract. Neem contact op met onze verkopers voor meer informatie.


Productfoto:

Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)