China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenFiber Optic kabel

Structuur van de de Kabeldistributie van de 96 Kernvezel de Optische voor het Binnenkoord van het Vezelflard

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

Structuur van de de Kabeldistributie van de 96 Kernvezel de Optische voor het Binnenkoord van het Vezelflard

China Structuur van de de Kabeldistributie van de 96 Kernvezel de Optische voor het Binnenkoord van het Vezelflard leverancier
Structuur van de de Kabeldistributie van de 96 Kernvezel de Optische voor het Binnenkoord van het Vezelflard leverancier Structuur van de de Kabeldistributie van de 96 Kernvezel de Optische voor het Binnenkoord van het Vezelflard leverancier Structuur van de de Kabeldistributie van de 96 Kernvezel de Optische voor het Binnenkoord van het Vezelflard leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI/OEM/ODM
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: Foc-D

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1KM
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Kabeltype: Binnen Type vezel: SM/MM
Kabelkern: 2-144 kern Kabeljasje: PVC/LSZH/OFNR/OFNP/PE
Structuur: Distributie Kabelkleur: Sinaasappel, Geel, Aqua, Purple, Viooltje of aangepast

 


96 Kerndistributie Glasvezelkabels voor glasvezelkoordsnoer

Beschrijving:

Uitstekende stripprestaties van strakke buffer, optische glasvezelkabel, 24-aderige glasvezelkabel

Fiber: kan kiezen voor SM 9/125 of MM: 62.5 / 125, 50/125, OM1, OM2, OM3, OM4

Voorzien zijn van:

Uitstekende geometrische afmeting van de vezel

Goede uniformiteit van de buitendiameter van strakke buffervezel en uitstekende afstripbaarheid
Goede prestaties van vlamvertragend
Laag geïnduceerde verzwakking binnen het bedrijfstemperatuurbereik

Lage dispersie en verzwakking

Voor binnen met aramide garen

Toepassing:

Connector maken
Data communicatie
Installatie: stijgleiding, plenum, etc.
Plaatsen waar waterdicht niet strikt vereist is
Verbindingsdraad, varkensstaart en gebouwverdeling maken

normen:

Voldoen aan Standaard YD / T 1258.2-2003, ICEA-596, GR-409, IEC794, enz.

Voldoen aan de vereisten van UL-goedkeuring voor OFNR en OFNP.

Kabel Parameter:

MPC-02 MPC-04 MPC-06 MPC-08 MPC-10 MPC-12
Kabeldiameter (mm) 4.1 ± 0.25 4.8 ± 0.25 5.1 ± 0.25 5.6 ± 0.25 5.8 ± 0.25 6.2 ± 0.25
Kabelgewicht (kg / km) 11.0 18.4 22 24 27 31
TBF-diameter 900 ± 50 pm

Mechanische eigenschappen:

Treksterkte Langetermijn 200N
Korte termijn 660N
Drukweerstand Langetermijn 300N / 100mm
Korte termijn 1000N / 100mm
Buigstraal Dynamisch 20 × D (kabeldiameter)
Statisch 10 × D (kabeldiameter)

Optische kenmerken:

50/125 um 62,5 / 125 um G.652 G.655
Verzwakking (+ 20 ° C) @ 850nm ≤3.5dB / km ≤3.5dB / km
@ 1300nm ≤1.5dB / km ≤1.5dB / km
@ 1310nm ≤0.45dB / km ≤0.50dB / km
@ 1550nm ≤0.30dB / km ≤0.50dB / km
Bandbreedte (klasse A) @ 850nm ≥500MHz · km ≥200MHz · km
@ 1300nm ≥1000MHz · km ≥600MHz · km
Numeriek diafragma 0,200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
Cable Cut-off Wavelength λcc ≤1260nm ≤1480nm
Verzwakking bij temperatuurcycli Δα (-20 ° C ~ + 85 ° C) @ 1300nm ≤0.50dB / km ≤0.50dB / km
@ 1550nm ≤0.20dB / km ≤0.20dB / km

Omgevingskarakteristiek:

Transporttemperatuur -20 ° C ~ + 60 ° C
Bewaar temperatuur -20 ° C ~ + 60 ° C
Installatietemperatuur -5 ° C ~ + 50 ° C
Bedrijfstemperatuur -20 ° C ~ + 60 ° C


Productfoto:

Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)