China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenFiber Optic Splitter

1*16 ABS de Optische Splitser van de Zwarte doosvezel met 3.0mm Ingevoerde Kabel

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

1*16 ABS de Optische Splitser van de Zwarte doosvezel met 3.0mm Ingevoerde Kabel

China 1*16 ABS de Optische Splitser van de Zwarte doosvezel met 3.0mm Ingevoerde Kabel leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: Plc-116

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: SC, FC, LC, ST Metalen kap eind-Gezicht: PC, UPC, APC
Type vezel: G652D G657A Vezelwijze: SM MM.
Pakket: Staalbuis, ABS Zwarte doos Structuur: 1*2/1*4/1*8/1*16/1*32/1*64

1 * 16 ABS Black Box pakket PLC Fiber Optic Splitter met 3.0mm ingangskabel

Beschrijving:

Fiber Splitter is een van de belangrijkste passieve apparaten in de glasvezelverbinding.

PLC Splitter is een tandemapparaat met een optische vezel met veel ingangsklemmen en veel uitgangsklemmen, vooral van toepassing op een passief optisch netwerk (EPON, GPON, BPON, FTTX, FTTH enz.) Om de MDF en de eindapparatuur aan te sluiten en de vertakking van het optische signaal.

Voorzien zijn van:

Goede hoge temperatuur lage temperatuurprestaties

Handige technische toepassingen

Fijne polarisatie

Breedbeeldgolflengte

Strakke en fijne structuur
Uitstekende parameters op IL & RL

Hoge betrouwbaarheid en directiviteit

Niet-gevoelige golflengte

Toepassing:

CATV-netwerk
LAN, WAN en MAN
Materiaal testen

Glasvezelcommunicatiesysteem
FTTX-toegangsnetwerk op basis van PON-structuur
Lokaal lus en passief optisch netwerk (PON)

Specificatie:


Tabel 1 - 1 × N PLC splitter

parameters 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Operationele golflengte (nm) 1260 ~ 1650
Vezeltype G657A of klant opgegeven
Insertion Loss (dB) (P / S Grade) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16,5 / 16,9 20,5 / 21,0
Verliesuniformiteit (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Return Loss (dB) (P / S Grade) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarisatie afhankelijk verlies (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Directiviteit (dB) 55 55 55 55 55 55
Golflengte afhankelijk verlies (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Temperatuurstabiliteit (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Bedrijfstemperatuur (℃) -40 ~ 85
Opslagtemperatuur (℃) -40 ~ 85
Pakket Stalen buis of ABS

Tabel 2 - 2 × N PLC splitter

parameters 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Operationele golflengte (nm) 1260 ~ 1650
Vezeltype G657A of klant opgegeven
Insertion Loss (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21,0
Verliesuniformiteit (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Return Loss (dB) (P / S Grade) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarisatie afhankelijk verlies (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Directiviteit (dB) 55 55 55 55 55 55
Golflengte afhankelijk verlies (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Temperatuurstabiliteit (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Bedrijfstemperatuur (℃) -40 ~ 85
Opslagtemperatuur (℃) -40 ~ 85
Pakket Stalen buis of ABS

Opmerkingen:

  1. Opgegeven zonder connectoren.
  2. Voeg een extra verlies van 0,15 dB per connector toe

Productfoto:

Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)