China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenOptische vezelkabel

Gepantserde Waterdichte Optische Vezelvlecht met de Vezel van G652D G657A1

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

Gepantserde Waterdichte Optische Vezelvlecht met de Vezel van G652D G657A1

China Gepantserde Waterdichte Optische Vezelvlecht met de Vezel van G652D G657A1 leverancier
Gepantserde Waterdichte Optische Vezelvlecht met de Vezel van G652D G657A1 leverancier Gepantserde Waterdichte Optische Vezelvlecht met de Vezel van G652D G657A1 leverancier Gepantserde Waterdichte Optische Vezelvlecht met de Vezel van G652D G657A1 leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI/OEM/ODM
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: Waterdicht

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20 PC 's
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU/MPO ect. Metalen kap eind-Gezicht: PC/UPC/APC
Type vezel: SM/OM1/OM2/OM3/OM4 Kabeltype: 2/4/6/8/12/24cores…
kabel OD: 0.9/2.0/3.0mm Kabeljasje: PVC/LSZH/OFNR/OFNP buitenjasje
Kabel lengte: 1M, 2M, 3M of aangepast Kabelkleur: Sinaasappel, Geel, Aqua, Purple, Viooltje of aangepast

 
Gepantserde Waterdichte Vezel Optische Vlecht met de Vezel van G652D G657A1
 

Beschrijving:

 

De vezelvlecht is een korte optische vezel permanent in bijlage aan een bron, detector, of ander vezel optisch apparaat aan de ene kant en een optische schakelaar bij andere.

 

Eigenschap:

 

4, 6, 8, 12, 24, 48 facultatieve vezels.
Met hitte - inkrimpbare buis.
Toepasselijke schakelaar: FC, SC, ST, LC.
Kabelmateriaal: Pvc.
Enige wijze of multiwijze.
Kabelgrootte: Φ 0.9mm.

Het oppoetsen: . Laag in PC/UPC/APC-het Oppoetsen.

Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies.

 

Toepassing:

 

FTTH, CATV, LAN, MENS, WAN, Test &Measuremen
Videotransmissie, Gegevenstransmissie
Actieve Apparatenbeëindiging
Gebouwinstallaties
Telecommunicatie en Gegevens - verwerkingsnetwerken
Industrieel, medisch & militair
Systemenintegratie voor Lange afstand, Metro en Toegangsnetwerk

 

 

Specificatie:

 

Technische Norm van de vezel de optische vlecht:

Toevoegingsverlies:                              PC≤ 0.2dB, UPC≤ 0.2dB, APC≤ 0.3dB;   Typical0.1dB;

Terugkeerverlies:                                 SM PC≥ 50dB, UPC≥ 55dB, APC≥ 65dB;    
                                                      MM. PC≥ 35dB, UPC≥35dB   

Uitwisselbaarheid:                        ≤ 0.2dB

Zoute Nevel:                                     ≤ 0.2dB

Herhaalbaarheid:                                (1000 keer) ≤ 0.1dB

Trilling:                                      (550Hz 1.5mm) ≤ 0.1dB

Op hoge temperatuur:                       (+85 ondersteunen 100 uren) ≤ 0.2dB

Lage Temperatuur:                        (- 40 ondersteunen 100 uren) ≤ 0.2dB

Temperatuur in een cirkel:               (- 40+85 ondersteunen 100 uren) ≤ 0.2dB

Vochtigheid:                                     (+25+65 93 RECHTS 100 uren) ≤ 0.2db

Gecompenseerde top:                                0μ m≤ ≤ 50μ m

Straal van Kromming:                   7mm≤ ≤ 25mm

Kabeltype:                                 Simplex, Duplex, Fan-Out;

Schakelaartype:                           LC, SC, FC, ST, MU, MPO, MTRJ, D4, DIN, SMA, FDDI,

                                                      ESCON enz.

Vezelwijze:                                   SM (enige wijze) G652D, G655, G657,
                                                      (Multimode) MM.; G651.1 (50/125, 62.5/125, 10Gb/s 50/125)

 
Ordeinformatie:
 

Koord van het vezel het Optische Flard

Schakelaartype

Ceramische Metalen kap
 Beëindigengezicht

Kabeldiameter

(mm)

Simplex/Duplex

Enige wijze
/Multi-mode

Lengte

(meter)

FC PC/UPC/APC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/Duplex SM/MM Aangepast
Sc PC/UPC/APC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/Duplex SM/MM Aangepast

ST

PC/UPC

Φ0.9, Φ2, Φ3

Simplex/Duplex

SM/MM

Aangepast

LC

PC/UPC

    Φ0.9, Φ2, Φ3

Simplex/Duplex

SM/MM

Aangepast

MU

PC/UPC

Φ0.9, Φ2

Simplex/Duplex

SM/MM

Aangepast

MTRJ

PC/UPC

Φ0.9, Φ2

Duplex

SM/MM

Aangepast


Productbeeld:
 
Gepantserde Waterdichte Optische Vezelvlecht met de Vezel van G652D G657A1

Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)