Contacteer ons

Contact Persoon : Vicky Tan

Telefoonnummer : 86-19129987302

WhatsApp : +8619129987302

Free call
Contact nu

MPO - LC 12 koord Aqua van het Kern het vezeloptische flard om de Kabel van de Bundel Optische Vezel

Min. bestelaantal : 20 PC 's Prijs : Negotiation
Verpakking Details : PE Bag Levertijd : 2-3 DAGEN
Betalingscondities : T / T, Western Union, Paypal Levering vermogen : 8000 PCS/Day
Plaats van herkomst: China Merknaam: TTI/OEM/ODM
Certificering: ISO, SGS, ROHS Modelnummer: MPO-12core

Gedetailleerde informatie

Type connector: Mpo-LC Metalen kap eind-Gezicht: UPC
Type vezel: OM3 Kabeltype: 12Core
kabel OD: 3.0mm Kabeljasje: Het buitenjasje van LSZH
Kabel lengte: 1M, 2M, 3M of aangepast Kabelkleur: Aqua of aangepast
Hoog licht:

fiber optic cassette

,

optical patch cord

Productomschrijving

 
MPO - LC 12 Optisch het Flardkoord Aqua van de Kernvezel om de Kabel van de Bundel Optische Vezel
 
Beschrijving:
 
MPO-koord van het vezel wordt het optische flard gebruikt in Linttype multivezelassemblage, in tegenstelling tot simplex of duplex. Er zijn verscheidene glasvezelverbindingen in één MPO-koord van het vezel optisch flard, bijvoorbeeld, 4 vezels, 8 vezels, 12fibers, 24 vezels.
 
Eigenschappen:
 
Hoog bezinningsverlies met APC
Hoge vezeldichtheid (maximum 24 vezels voor Multimode)
Enige wijze en Multimode (Vlakte/Ronde) beschikbaar
Vezel in enige schakelaar: 4, 8, 12 24
Tussenvoegsel/Trekkracht die schakelaar sluiten
Toepassing:
 
Gebouwinstallaties
FTTH, CATV, LAN, MENS, WAN, Test & Meting
Telecommunicatie en Gegevens - verwerkingsnetwerken
Videotransmissie, Gegevenstransmissie
Actieve Apparatenbeëindiging
Specificatie:
 

Type/Prestaties

SM (APC Pools)

MM. (UPC/vlak Pools)

Norm

Elite Met beperkte verliezen

Norm

Elite Met beperkte verliezen

Maximumtoevoegingsverlies

≤ 0.75dB

≤ 0.35dB

≤ 0.60dB

≤ 0.35dB

Terugkeerverlies

≥ 50dB

N/A

Werkende Temperatuur

-40°C aan 80°C

40°C aan 80°C

Testgolflengte

1310nm

850nm

 
 
Ordeinformatie:
 

Schakelaar

#1

Het oppoetsen

Schakelaar

#2

Het oppoetsen

Kabelvezel 

Diameter

Wijzetype

Lengte

Opmerking

1: Sc

P: PC

1: Sc

P: PC

1: simplex

1:0.9mm

6:62.5/125

1:1M

A: Armoved

2: ST

U: UPC

2: ST

U: UPC

2: duplex

2:2.0mm

5:50/125

2:2M

 

3: FC

A: APC

3: FC

A: APC

3:4fibers

3:3.0mm

9:9/125

 

 

4: LC

 

4: LC

 

4:6fibers

 

1:50/125OM3

 

 

5: MTRJ

 

5: MTRJ

 

5:8fibers

 

2:50/125OM4

 

 

6. MU 6. MU 6:12vezels    

7: SMA

 

7: SMA

 

7:24vezels

 

 

 

 

8: MPO

 

8: MPO

 

8:48vezels

 

 

 

 

9. DIN

 

9. DIN

 

 

 

 

 

 

10.D4

 

10.D4

 

 

 

 

 

 

 
Productbeeld:
 
MPO - LC 12 koord Aqua van het Kern het vezeloptische flard om de Kabel van de Bundel Optische Vezel 0

Je zou deze kunnen zijn
Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

marketing@ttifiber.com
+8619129987302
86-19129987302
tan5320
86-15012829515
123
asf