China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

ST UPC Koord OM2 62,5 van het Vezel het Optische Flard met van de de Optische Kabelvezel van ROHS de Optische Verbindingsdraad

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

ST UPC Koord OM2 62,5 van het Vezel het Optische Flard met van de de Optische Kabelvezel van ROHS de Optische Verbindingsdraad

China ST UPC Koord OM2 62,5 van het Vezel het Optische Flard met van de de Optische Kabelvezel van ROHS de Optische Verbindingsdraad leverancier
ST UPC Koord OM2 62,5 van het Vezel het Optische Flard met van de de Optische Kabelvezel van ROHS de Optische Verbindingsdraad leverancier ST UPC Koord OM2 62,5 van het Vezel het Optische Flard met van de de Optische Kabelvezel van ROHS de Optische Verbindingsdraad leverancier ST UPC Koord OM2 62,5 van het Vezel het Optische Flard met van de de Optische Kabelvezel van ROHS de Optische Verbindingsdraad leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: ST/LC/SC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20 PC 's
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: SC LC ST Metalen kap eind-Gezicht: UPC
Type vezel: OM1/OM2/OM3/OM4 Kabeltype: Simplex/Duplex
kabel OD: 0.9/2.0/3.0mm Kabeljasje: PVC/LSZH/OFNR/OFNP buitenjasje
Kabel lengte: 1M, 2M, 3M of aangepast Kabelkleur: Sinaasappel, Geel, Aqua, Purple, Viooltje of aangepast


ST UPC Fiber Optic Patch Cord OM2 62.5 met ROHS optische kabel
 


Beschrijving:

Fiber-patchkabels zijn een stuk optische vezel met twee uiteinden die connectoren toevoegen om het bundelpad te verbinden. Fiber Pigtail is een lengte van de vezel permanent bevestigde connector aan slechts één uiteinde.

Kenmerken:


Hoog retourverlies
Laag invoegverlies
OFNR, OFNP, LZSH of PVC-mantel
CCTC A Type optische vezel Ferrule
Fan-out beschikbaar (linttype / bundeltype)
Hybride patchsnoeren zijn op aanvraag verkrijgbaar

Aangepaste lengtes op aanvraag

Toepassing:

CATV

Communicatiesystemen voor optische vezels

Optische vezel datatransmissie

Netwerktoegang opbouwen

Bekabelingssysteem, ODF

FTTX-toepassingen


Specificatie:

Item Enkele modus Multi-modus
Splicing Type UPC APC PC
Invoegverlies <= 0,3 dB <= 0.2dB <= 0,3 dB
Retourverlies > = 45dB > = 55dB > = 35dB
herhaalbaarheid <= 0,1 dB <= 0,1 dB <= 0,1 dB
Temperatuur -40 / + 80 ° C

ITEM KABEL OD.
mm (a)
KABEL
GEWICHT
(kg)
MAXIMAAL TREKSTERKTE BUIG RADIUS LP
N / 100mm
ST LT Dyn. Sta
2.0mm Φ2.0 ± 0.1 13 200 100 50 30 4500
2.8mm Φ2.8 ± 0.1 21 500 250 60 30 3500
3,0 mm Φ3.0 ± 0.1 22 600 300 60 30 3500


Concurrentie voordeel:

Zero-Defects QA-programma
Materialen van hoge kwaliteit
Geavanceerde uitrusting en gereedschappen
Eigen engineering
Deskundige technische ondersteuning
100% producttesten
100% productgarantie
Snel omdraaien
Same-Day Manufacturing beschikbaar


Productfoto:

Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)