China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Van de het Jasjevezel van OM4 OFNR Optisch het Flardkoord met MTRJ - LC-Schakelaarlan/CATV

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

Van de het Jasjevezel van OM4 OFNR Optisch het Flardkoord met MTRJ - LC-Schakelaarlan/CATV

China Van de het Jasjevezel van OM4 OFNR Optisch het Flardkoord met MTRJ - LC-Schakelaarlan/CATV leverancier
Van de het Jasjevezel van OM4 OFNR Optisch het Flardkoord met MTRJ - LC-Schakelaarlan/CATV leverancier Van de het Jasjevezel van OM4 OFNR Optisch het Flardkoord met MTRJ - LC-Schakelaarlan/CATV leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: Mu-lc-OM4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20 PC 's
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: MTRJ Metalen kap eind-Gezicht: UPC
Type vezel: OM4 50/125um Kabeltype: Duplex
kabel OD: 2.0mm Kabeljasje: Het buitenjasje van LSZH
Kabel lengte: 1M, 2M, 3M of aangepast Kabelkleur: Aqua, Purple, Viooltje of aangepast

 
Het Jasje Optisch Koord van OM4 OFNR met MTRJ - LC-Schakelaarlan/CATV
 
Beschrijving:
 
 
De Koorden van het vezelflard zijn een lengte van optische vezel met twee einden toevoegend schakelaars om straalweg te verbinden. De vezelvlecht is slechts aan de ene kant een lengte van vezelschakelaar permanent in bijlage.
Optische flardkoorden die met diverse types van schakelaars worden geassembleerd (zoals FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ enz. Er zijn drie soorten het oppoetsen van vezel Beëindigen-gezicht: PC, UPC EN APC.
 
Eigenschappen:
Hoog terugkeerverlies
Laag toevoegingsverlies
Het jasje van OFNR, van OFNP, van LZSH of pvc-
CCTC een Metalen kap van de Type optische vezel
Beschikbare Fan-out (Linttype/bundeltype)
Aangepaste Lengten op verzoek
De hybride flardkoorden zijn op verzoek beschikbaar
 
Toepassing:
LAN/CATV
De bouw Aanleg van kabelnetten
Netwerk, Breedband
Telecommunicatie
Communicatieapparatuurruimten, FTTX
Optische toestellenverbinding
 
Specificatie:
 

Koord van Multimode Vezel het Optische Flard 

Vezeltype

OM1 (62.5/125μm); OM2 (50/125μm);

OM3/(50/125μm-150; 50/125μm-300);

OM4 (50/125μm-550)

Werkende Golflengte

850 NM

Jasjemateriaal

PVC/LSZH/OFNP/OFNR

Diameter van vezel 

0.9/1.6/2.0/2.8/3.0mm

Contector 

MT MTRJ MPO VAN SC LC ST FC OF AANGEPAST

het oppoetsen methode

PC

UPC

APC

Toevoegingsverlies (IL)

≤0.2dB

≤0.2

≤0.3

Terugkeerverlies (RL)

≥45dB

≥50dB

 ≥60dB

Repetitief karakter

≤0.1dB 

Ruilbaarheid

≤0.2

Duurzaamheid

>1000 keer 

Werkende Temperatuur (ºC)

-40~85

Opslagtemperatuur (ºC)

-40~85

lengte

aangepast

 
Ordeinformatie:
 
 

Koord van het vezel het Optische Flard

Schakelaartype

Ceramische Metalen kap
 Beëindigengezicht

Kabeldiameter

(mm)

Simplex/Duplex

Enige wijze
/Multi-mode

Lengte

(meter)

FCPC/UPC/APCΦ0.9, Φ2, Φ3Simplex/DuplexSM/MMAangepast
ScPC/UPC/APCΦ0.9, Φ2, Φ3Simplex/DuplexSM/MMAangepast

ST

PC/UPC

Φ0.9, Φ2, Φ3

Simplex/Duplex

SM/MM

Aangepast

LC

PC/UPC

Φ0.9, Φ2

Simplex/Duplex

SM/MM

Aangepast

MU

PC/UPC

Φ0.9, Φ2

Simplex/Duplex

SM/MM

Aangepast

MTRJ

PC/UPC

Φ0.9, Φ2

Duplex

SM/MM

Aangepast


Productbeeld:
 Van de het Jasjevezel van OM4 OFNR Optisch het Flardkoord met MTRJ - LC-Schakelaarlan/CATV
 

Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)