China Fiber Optic Patch Cord fabrikant
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Kabel van het de Vezelflard van LSZH de Gepantserde

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic kabel voor verkoop
Tentoonstelling
Klantenoverzichten
Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.

—— Andy Mikhaiel

Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.

—— Baher Pavel

Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.

—— Philip Pronk

Ik ben online Chatten Nu

FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Kabel van het de Vezelflard van LSZH de Gepantserde

China FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Kabel van het de Vezelflard van LSZH de Gepantserde leverancier
FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Kabel van het de Vezelflard van LSZH de Gepantserde leverancier FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Kabel van het de Vezelflard van LSZH de Gepantserde leverancier FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Kabel van het de Vezelflard van LSZH de Gepantserde leverancier FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Kabel van het de Vezelflard van LSZH de Gepantserde leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: TTI
Certificering: ISO, SGS, ROHS
Modelnummer: Fc-lc-sm-SX

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20 PC 's
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 2-3 DAGEN
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: FC LC Metalen kap eind-Gezicht: UPC
Type vezel: G657A1 Singlemode Kabeltype: Simplex
kabel OD: 3.0mm Kabeljasje: Het buitenjasje van LSZH
Kabel lengte: 1M, 2M of aangepast Kabelkleur: Blauwe kleur of aangepast

FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Gepantserde LSZH-Vezelkabel
 
 
Beschrijving:
 
Het koord van het vezelflard is geschikt voor de kabel van de materiaalverbindingsdraad, verbindt het kruis, en de verbindingen van het het werkgebied.

Alle koorden van het vezel optische flard worden vervaardigd met telecommunicatieklasse en oppoetsten de fabriek van A, en 100%-die wordt getest om prestaties volgens tia/eia-568-B-3 normen te verzekeren.

 

Kabel van het vezel is de optische flard beschikbaar in zowel multimode (62.5/125µm als 50/125µm) en singlemode kabeltypes, in duplex en simplexversies.
 
Eigenschappen:

 

Goede ruilbaarheid

Goede Duurzaamheid

Stabiliteit op hoge temperatuur

Laag toevoegingsverlies en Hoog achterbezinningsverlies

Volgzaam aan de specificaties van CEI, van TIA/EIA, van NTT en JIS- 

 
Toepassing:


Gigabit Ethernet

VideoMultimedia; CATV

Gebouwinstallaties

Actieve apparatenbeëindiging 

Telecommunicatienetwerken 

Locale area networken

 
Specificatie:

 

Specificatie

Eenheid

FC, Sc, LC/Armored-Kabel

ST, MU

MT-RJ, MPO

D4

SM

MM.

SM

MM.

SM

MM.

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Toevoegingsverlies

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Terugkeerverlies

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥50

≥60

Golflengte

NM

850,1310

850,1310

850,1310

850,1310

Uitwisselbaarheid

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Trilling

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Werkende temperatuur

°C

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Opslagtemperatuur

°C

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kabeldiameter

mm

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

Ordeinformatie:
 

FC/UPC-LC/UPC-SM-SX-3.0mm-1M

FC

/

UPC

LC

/

UPC

/

SM

SX

/

3.0

1M

1

 

2

 

3

 

2

 

4

 

5

 

6

 

7

 

1

Connector#1:       LC, SC, FC, ST, DIN, D4, MU, MTRJ, ENZ.

2

Het omwikkelen van Manier:       UPC&APC (voor MTRJ, F=Female, M=Male)

3

Connector#2:        LC, SC, FC, ST, DIN, D4, MU, MTRJ, VLECHT, ENZ.

4

Kabeltype:          SM (9/125μm), MM. (50/125μm & 62.5/125μm), OM3, OM4

5

Vezelaantal:      SX (Simplex) of DX (Duplex), 2/4/6/8 kern…

6

Kabeldiameter:   2.0=Ø2.0mm, 3.0=Ø3.0mm, 0.9=Ø0.9mm, enz.

 7

Kabellengte:       3m (Lengte in meter)

 
Productbeeld:

 

FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Kabel van het de Vezelflard van LSZH de Gepantserde

FC Koord van het vezel het Optische Flard met G657A1-Vezel, Kabel van het de Vezelflard van LSZH de Gepantserde

Contactgegevens
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Vicky Tan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)