• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.
Contactpersoon : Vicky Tan
Telefoonnummer : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302

Het enige van het het Flardkoord van de Wijze Duplex fc-LC SM DX Vezel Optische Jasje van pvc

Plaats van herkomst CHINA
Merknaam TTI/OEM/ODM
Certificering ISO, SGS, ROHS
Modelnummer Het Koord van het vezelflard
Min. bestelaantal Overeen te komen
Prijs Negotiable
Verpakking Details PE Zak binnen, toen de doos van het buitenkantkarton aan pakket
Levertijd Hang van qty af, ontvingen 3-20 Werkdagen na de betaling
Betalingscondities T/T, L/C, Paypal, Western Union
Levering vermogen 8000 PCs/dag
Productdetails
Schakelaartype FC en LC Vezeltype Singlemode
Kabeltype Duplex Kabeljasje Het buitenjasje van pvc
Kabelkleur geel of aangepast Duurzaamheid > 1000 keer
Werkende Temperatuur -40°C ~ +70°C Toepassing Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX, FTTA FTTH BBU RRU RRH LTE & basisstation, voor de interne verbinding
Lengte Om het even welke lengte is klantgericht Pools PC/UPC/APC
Echte fabriek JA
Hoog licht

Enige Wijze Duplex Vezeloptische Kabel

,

Het duplexkoord van het Vezel Optische Flard

,

Pvc-Jasje Duplex Vezeloptische Kabel

Productomschrijving

Van het de Vezel Optische Flard van de superieure Kwaliteits de Enige Wijze Duplex fc-LC SM DX Kabel van de het Koord Optische Vezel

 

 

De Prestatiesspecificatie van de vezelschakelaar:

 

Schakelaartype FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ
Vezeltype SM (G.652D/G.657A) MM. (OM1/OM2/OM3/OM4)
Metalen kap Beëindigen-Gezicht PC UPC APC UPC
Toevoegingsverlies ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.3bB
Terugkeerverlies ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
Ruilbaarheid ≤0.2dB
Herhaalbaarheid ≤ 0.1dB (1000 keer)
Duurzaamheid > 1000 keer
Werkende Temperatuur -40°C ~ +85°C
 

De Prestatiesspecificatie van de vezelkabel:

 

Vezeltype Min. Bandbreedte Afstand Vermindering
62.5/125 850/1300nm
200/500 MHz/Km
@100Mbps 2km @1Gig 220m 850/1300nm
3.0/1.0dB/km
50/125 850/1300nm
500/500 MHz/Km
@100Mbps 2km @1Gig 500m 850/1300nm
3.0/1.0dB/km
50/125
10Gig geoptimaliseerd
850/1300nm
2000/500 MHz/Km
@100Gig varieert door VCSEL typische 300m 2850nm 850/1300nm
3.0/1.0dB/km
9/125 1310/1550nm
Ong. 100 Terahertz
Tot 100km varieert door zendontvanger 1310/1550nm
0.4/0.3dB/km
 

 

Beschrijving:


Koord van het vezel is het optische flard geschikt voor de kabel van de materiaalverbindingsdraad, verbindt het kruis, en de verbindingen van het het werkgebied. Alle koorden van het vezel optische flard
worden vervaardigd met telecommunicatieklasse en oppoetste die de fabriek van A, en 100%-wordt getest om prestaties volgens normen te verzekeren.
De de optische vezelverbindingsdraad/vlecht kan in gemeenschappelijke single-mode en multi-mode verbindingsdraden volgens verschillende transmissie worden verdeeld
media; volgens de schakelaarstructuur, kan het in FC-verbindingsdraad, Sc-verbindingsdraad, St verbindingsdraad, LC-verbindingsdraad, MTRJ-verbindingsdraad, MPO worden verdeeld
verbindingsdraad, Mu verbindingsdraad, SMA-verbindingsdraad, FDDI-verbindingsdraad, E2000-verbindingsdraad, din4-verbindingsdraad, D4-verbindingsdraad en andere vormen.

 

 

Productvertoning:

 

Het enige van het het Flardkoord van de Wijze Duplex fc-LC SM DX Vezel Optische Jasje van pvc 0

Het enige van het het Flardkoord van de Wijze Duplex fc-LC SM DX Vezel Optische Jasje van pvc 1

Het enige van het het Flardkoord van de Wijze Duplex fc-LC SM DX Vezel Optische Jasje van pvc 2

Het enige van het het Flardkoord van de Wijze Duplex fc-LC SM DX Vezel Optische Jasje van pvc 3

Het enige van het het Flardkoord van de Wijze Duplex fc-LC SM DX Vezel Optische Jasje van pvc 4

Het enige van het het Flardkoord van de Wijze Duplex fc-LC SM DX Vezel Optische Jasje van pvc 5


Producteigenschappen:

1). Laag toevoegingsverlies
2). Laag achterbezinningsverlies
3). Douane bepaalde bestekken
4). Gemakkelijke installatie
5). Ecologisch stabiel


Producttoepassing:


1). Telecommunicaties
2). Local area network
3). Vezel aan het huis
4). Videotransmissie
5). Vezel het optische ontdekken
6). Testende instrumenten
7). CATV

 

 

Bedrijfcertificaat:

 

Het enige van het het Flardkoord van de Wijze Duplex fc-LC SM DX Vezel Optische Jasje van pvc 6

 

Ongeveer ons bedrijf:

 

De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd. Is een high-tech onderneming gespecialiseerd in de assemblage van de vezel optische kabel en optische vezel communicatie apparatenproductie, ontwikkeling en verkoop.

 

Ons bedrijf zette een reeks van strikt kwaliteitsborgingsysteem op en verkreeg ISO9001, certificaat van het de kwaliteitssysteem van ISO4001 het internationale.

Onze hoofdproducten zijn Vezel optische kabel, koord van het Vezel het optische flard, vezel optische vlecht, vezel optische adapter, vezel optische demper, PLC splitser, paneel van het vezel het optische flard en veel meer FTTH-producten.

 

Wij niet alleen bieden OEM de dienst aan maar ook helpen over de hele wereld vele partners van om in de markt met professionele technische ondersteuning, uitstekende productoplossing, concurrerende prijzen, snelle levering en de goede dienst te winnen.

 

Door ons kwaliteitsborgingprogramma geven wij u opmerkelijke kwaliteit van assemblage van de vezel de optische kabel. De kwaliteit heeft altijd TTI-Vezel gemaakt duidelijk uitkomen en het is essentieel aan het bedrijfsucces.

 

Onze hoofddoelstelling moet onze klanten en technische uitdagingen door in vennootschap te werken aan ontwerp oplossen en vervaardigt opmerkelijke producten. Wij streven voor 100%-klantentevredenheid.

 

TTI-de Vezel verstrekt gekwalificeerde technische oplossingen en directe de dienstreactie wanneer u het het meest nodig hebt. Wij niet alleen verkopen producten. Wij bieden de goede dienst en professionele steun aan.

 

Verkies TTI, om uw Internet te maken bevorderen!

 

 

FAQ:

 

1. Waarom kies TTI-VEZEL?
(1) professionele fabrikant: Lage MOQ, vrije steekproeven is beschikbaar.
(2) kwaliteitsborging: Hoge stal - kwaliteit.
(3) klantenoplossingen: Snel.
(4) Win-Win Prijs: Sparen veel kost, brengen meer voordelen voor klanten.

2. Keurt u OEM goed, ODM?
Ja, keuren wij hen goed.

3. Kunt u ons EMBLEEM drukken?
Zeker, kan Uw EMBLEEM op de dozen, of producten worden gedrukt.

4. Wat is de methode van verzending?
Wij keuren al verzending, zoals Levering, oceaanvervoer goed, vervoer over land, luchthavenvervoer.

Laat een bericht achter