• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.
Contactpersoon : Vicky Tan
Telefoonnummer : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302

Zelfstandige Openlucht Optische Kabel GYXTC8S 12 24 Kern G652D

Plaats van herkomst China
Merknaam TTI OR OEM
Certificering ISO9001 / ISO14001 / ROHS
Modelnummer GYXTC8S vezel Optische Kabel
Min. bestelaantal 1000M
Prijs Negociated
Verpakking Details houten Trommel
Levertijd Negociated
Betalingscondities L/C, D/A, D/P, T/T, ,
Levering vermogen 10000 km
Productdetails
Productnaam GYXTC8S vezel Optische Kabel Toepassing Lucht
Kleur Zwart Materiaal PE
Vezeltype G652D Vezeltelling 2-144 kernen
Golflengte 1310nm of 1550nm Sterktelid Centrale Staaldraad
Gebruik FTTX Lengte Customizted
Kwaliteitscontrole 100% test alvorens te verschepen Pakket Houten Ram
Hoog licht

Zelfstandige Openlucht Optische Kabel

,

de Openlucht Optische Kabel van G652D

,

kabel van het de vezelflard van GYXTC8S de openlucht

Productomschrijving

Zelfstandige Openlucht Optische Kabel GYXTC8S 12 24 Kern G652D

1. Specificatie:

De structuur van GYTC8S-kabel moet 250µm optische vezel in losse die buis zetten van hoog modulusmateriaal wordt gemaakt, dat met waterdichte samenstelling wordt gevuld. De kabelkern is verpakt en geïntegreerd in een plastic-met een laag bedekt staal (PSP) met de staalbundel in een schede van het 8 cijferpolyethyleen. Cijfer-8 verstrekt de zelfstandige structuur sterkte met grote trekspanning en laat de luchtinstallaties van de gemakkelijke en kostenbesparing toe.

G652D G655 50/125μm 62.5/125μm
Vermindering (+20deg C) @850nm ≤ 3.0dB/KM ≤ 3,0 dB/KM
@1300nm ≤ 1.0dB/KM ≤ 1,0 dB/KM
@1310nm ≤ 0,36 dB/KM --
@1550nm ≤ 0,22 dB/KM ≤0.23dB/km
Bandbreedte (Klasse A) @850nm ≥ 500 Mhz-Km ≥200 Mhz-Km
@1300nm ≥1000 Mhz-Km ≥600 Mhz-Km
Numerieke Opening 0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Kabel Afgesneden Golflengte λcc ≤1260nm


2. Eigenschap:

De openluchtvezel optische kabel met losse buisbouw wordt gebouwd om ongunstige milieu's te weerstaan en de maximumvezelbescherming te bieden. Deze kabels presteren uitzonderlijk goed in natte voorwaarden en tijdens extreme temperatuurcycli.

Zij kunnen in buizen worden geïnstalleerd, directe begraven en lucht/gegeseld, die de flexibiliteit nodig om de eisen van campusbackbones en andere buiteninstallatievereisten te ontmoeten verstrekt.

wij vervaardigen een brede waaier van kabels van 2-144fibers met een verscheidenheid van ontwerpen om de eisen van de meeste installatievoorwaarden te ontmoeten. Slechts worden de hoogste kwaliteitsmaterialen gebruikt in onze vezel optische kabels om ervoor te zorgen dat de kabelsterkte en de optische integriteit niet worden gecompromitteerd. De ruwe jasjematerialen en de toevoeging van pantser verstrekken de juiste mate van bescherming.

Model Vezeltelling Buistelling Vullende kabeltelling

Gewicht

(kg/km)

Spanning

(n)

Verbrijzeling

(N/100mm)

Buigende Statisch/dynamische Straal

(mm)

GYTC8A-2~6 2~6 1 4 158 Volgens de diameter van opschortingsdraad 300/1000 10D/20D
GYTC8A-8~12 8~12 2 3 158
GYTC8A-14~18 14~18 3 2 158
GYTC8A-20~24 20~24 4 1 158
GYTC8A-26~30 26~30 5 0

158

Vezeltype Vezelvermindering (+20℃) Bandbreedte Numerieke opening Snijd golflengte van optische vezelkabel af
@850nm @1300nm @1310nm @1550nm @850nm @1300nm
G.652 - - ≤0.36dB/km ≤0.22dB/km - - - ≤1260nm
G.655 - - ≤0.40dB/km ≤0.23dB/km - - - ≤1450nm
50/125µm ≤3.3dB/km ≤1.2dB/km - - ≥500MHz·km ≥500MHz·km 0.200±0.015 Na -
62.5/125µm ≤3.5dB/km ≤1.2dB/km - - ≥200MHz·km ≥500MHz·km 0.275±0.015 Na -

3. Toepassing:

  • Frequent bliksemgebied en anti elektrisch gebied: De metro, tunnel
  • Lange-afstandscommunicatie: Lokaal boomstamnetwerk & Gebruikersnetwerk
  • Buis en directe begraven toepassing
  • Ruw milieu

4. Productbeeld:

Zelfstandige Openlucht Optische Kabel GYXTC8S 12 24 Kern G652D 0

Zelfstandige Openlucht Optische Kabel GYXTC8S 12 24 Kern G652D 1

Zelfstandige Openlucht Optische Kabel GYXTC8S 12 24 Kern G652D 2Zelfstandige Openlucht Optische Kabel GYXTC8S 12 24 Kern G652D 3Zelfstandige Openlucht Optische Kabel GYXTC8S 12 24 Kern G652D 4

5. FAQ:

1. Waarom kies TTI-VEZEL?
(1) Professionele fabrikant: Lage MOQ, vrije steekproeven is beschikbaar.
(2) Kwaliteitsborging: Hoge stal - kwaliteit.
(3) Klantenoplossingen: Snel.
(4) Win-Win Prijs: Sparen veel kost, brengen meer voordelen voor klanten.


2. Keurt u OEM goed, ODM?
Ja, keuren wij hen goed.


3. Kunt u ons EMBLEEM drukken?
Zeker, kan Uw EMBLEEM op de dozen, of producten worden gedrukt.


4. Wat is de methode van verzending?
Wij keuren al verzending, zoals Levering, oceaanvervoer goed, vervoer over land, luchthavenvervoer.


5. Wat is de Betaling?
Wij keuren alle betalingen, zoals LC, TT, DP, DA, Paypal, , Geldgram goed.

Laat een bericht achter