• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.
Contactpersoon : Vicky Tan
Telefoonnummer : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302

GYFXY 12 de Kabel Zwarte PE LSZH van Kernsm MM. Openlucht Optische Vezel Schede

Plaats van herkomst China
Merknaam TTI OR OEM
Certificering ISO9001 / ISO14001 / ROHS
Modelnummer GYFXY-Vezel Optische Kabel
Min. bestelaantal 1000M
Prijs Negociated
Verpakking Details houten Trommel
Levertijd Negociated
Betalingscondities L/C, D/A, D/P, T/T,
Levering vermogen 10000 km
Productdetails
Vezeltype G652D G657A1 G657A2 Toepassing Buis & Antenne
Kleur Zwart Materiaal PE
Werkende Temperatuur -40°C~+70°C Vezeltelling 2-12
Golflengte 1310nm of 1550nm Vezeltype Singlemode/Multimode
Gebruik FTTX Lengte Customizted
Kwaliteitscontrole 100% test alvorens te verschepen Pakket Houten Ram
Hoog licht

SM MM. Openlucht Optische Vezel Kabel

,

Openlucht de Optische Vezelkabel van GYFXY

,

Zwarte gyfty vezel optische kabel

Productomschrijving

GYFXY 12 de Kabel Zwarte PE LSZH van Kernsm MM. Openlucht Optische Vezel Schede

 

 

1. Specificatie:

De vezels, 250μ m, worden in een losse die buis geplaatst van een hoog modulusplastiek wordt gemaakt. De buizen worden gevuld met een waterbestendige het vullen samenstelling. Een Vezel versterkte Plastiek (FRP) de plaats bepaalt van in het centrum van kern als niet-metalen sterktelid. De buizen (en de vullers) zijn vastgelopen rond het sterktelid in een compacte en cirkelkern. Nadat de kabelkern met de het vullen samenstelling wordt gevuld om het tegen watertoegang te beschermen, wordt de kabel voltooid met een PE schede.

 

  G652D G655 50/125μm 62.5/125μm
Vermindering (+20deg C) @850nm     ≤ 3.0dB/KM ≤ 3,0 dB/KM
@1300nm     ≤ 1.0dB/KM ≤ 1,0 dB/KM
@1310nm ≤ 0,36 dB/KM --    
@1550nm ≤ 0,22 dB/KM ≤0.23dB/km    
Bandbreedte (Klasse A) @850nm     ≥ 500 Mhz-Km ≥200 Mhz-Km
@1300nm     ≥1000 Mhz-Km ≥600 Mhz-Km
Numerieke Opening     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Kabel Afgesneden Golflengte λcc ≤1260nm      


 

2. Eigenschap:

 

(1) goede mechanische en temperatuurprestaties
(2) losse buis met hoge weerstand die bestand hydrolyse is
(3) de speciale buis het vullen samenstelling verzekert een kritieke bescherming van vezel
(4) verbrijzelingsweerstand en flexibiliteit
(5) twee FRP verzekeren treksterkte
(6) kleine diameter, lichtgewicht en vriendschappelijke installatie

 

3. Toepassing:

  • Frequent bliksemgebied en anti elektrisch gebied: De metro, tunnel
  • Lange-afstandscommunicatie: Lokaal boomstamnetwerk & Gebruikersnetwerk
  • Buis en directe begraven toepassing
  • Ruw milieu

4. Technische Parameters:

 

Kabeltype Vezeltelling Kabelgewicht Trek Verbrijzelingsweerstand Buigende Straal
kg/km Lange sterkte Snak/Korte termijn Statisch /Dynamic
(Gestegen met   N op korte termijn N/100mm mm
2 vezels)        
GYFXY 2~24 100 400/1000 300/1000 10D/20D

 

5. Pakket & het Verschepen

 

De vezel optische die kabel wordt ingepakt in karton, op Bakeliet & houten trommel wordt gerold.

Tijdens vervoer, zouden de juiste hulpmiddelen moeten worden gebruikt vermijden en schadelijk het pakket gemakkelijk te behandelen. De kabels zouden tegen vochtigheid moeten worden beschermd; weggebleven van vonken op hoge temperatuur en brand; beschermd tegen over het buigen en het verpletteren; beschermd tegen mechanische spanning en schade.

 

6. Productbeeld:

 

GYFXY 12 de Kabel Zwarte PE LSZH van Kernsm MM. Openlucht Optische Vezel Schede 0GYFXY 12 de Kabel Zwarte PE LSZH van Kernsm MM. Openlucht Optische Vezel Schede 1GYFXY 12 de Kabel Zwarte PE LSZH van Kernsm MM. Openlucht Optische Vezel Schede 2

 

 

 

GYFXY 12 de Kabel Zwarte PE LSZH van Kernsm MM. Openlucht Optische Vezel Schede 3

GYFXY 12 de Kabel Zwarte PE LSZH van Kernsm MM. Openlucht Optische Vezel Schede 4

 

6. FAQ:

 

1. Waarom kies TTI-VEZEL?
(1) Professionele fabrikant: Lage MOQ, vrije steekproeven is beschikbaar.
(2) Kwaliteitsborging: Hoge stal - kwaliteit.
(3) Klantenoplossingen: Snel.
(4) Win-Win Prijs: Sparen veel kost, brengen meer voordelen voor klanten.


2. Keurt u OEM goed, ODM?
Ja, keuren wij hen goed.


3. Kunt u ons EMBLEEM drukken?
Zeker, kan Uw EMBLEEM op de dozen, of producten worden gedrukt.


4. Wat is de methode van verzending?
Wij keuren al verzending, zoals Levering, oceaanvervoer goed, vervoer over land, luchthavenvervoer.


5. Wat is de Betaling?
Wij keuren alle betalingen, zoals LC, TT, DP, DA, Paypal goed.

Laat een bericht achter