• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.
Contactpersoon : Vicky Tan
Telefoonnummer : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302

Binnen Minivezelkabel 3.0MM Optische Kabel met Rond OFNP-Jasje

Plaats van herkomst China
Merknaam TTI OR OEM
Certificering ISO9001 / ISO14001 / ROHS
Modelnummer binnen minivezelkabel
Min. bestelaantal 1000M
Prijs 0.12$
Verpakking Details houten Trommel
Levertijd 2-3 dagen
Betalingscondities T/T, paypal , ,
Levering vermogen 100KM /month
Productdetails
Naam Binnen minivezel optische kabel MFC Model SM/MM.
Vezeltelling 2-24 Kabeldiameter (MM.) 3.0/3.8
Buitenmateriaal PVC/LSZH Treksterkte Lang/Op korte termijn (n) 30/100-50/150
Lange verbrijzelingsweerstand/Korte termijn (N/100mm) 100/300 Buigende Statisch/Dynamische straal (mm) 10D/20D
Hoog licht

Binnenmini ribbon fiber cable

,

SM de Kabel van de MM.lint Vezel

,

3.0MM Optische Kabel

Productomschrijving

Binnenmini ribbon fiber cable 3.0MM Optische Kabel met Rond OFNP-Jasje

1. Descripion van de Vezelkabel van Inddor Mini Rinnon

het binnenlintfi ber ber van het kabelgebruik fi lint als optisch communicatie middel, Vezellint aangebrachte LSZH losse buis, dan warpped met een laag van aramidgaren als eenheden van het sterktelid, en de kabel wordt voltooid het jasje met van LSZH (Lage rook, Nul Flame-retardant halogeen,).

2. Eigenschappen:

♦ Hoge integratie met naakte optische vezel
Het garen van ♦ Aramid als sterktelid maakt kabel uitstekende treksterkte hebben.
♦ Voornaam door de kleur, als de vezels meer dan 12pcs zijn, kan de kleurenring op naakte vezeloppervlakte drukken.
♦ Uitstekende flame-retardant prestaties en vrij om verschillende flame-retardant rangen te kiezen sherth.
♦ De anticorrosieve schede, anti-water, anti-ultraviolette straling, flame-retardant en onschadelijk aan milieu enz.

3. Toepassing:

Binnenkabeldistributie voor om het even welk doel.

Verbind tussen het optische fi bre materiaal van de kabeldistributie onderling.

4. Specificatie

Mpc-02 Mpc-04 Mpc-06 Mpc-08 Mpc-10 Mpc-12
Kabeldiameter (mm) 4.1±0.25 4.8±0.25 5.1±0.25 5.6±0.25 5.8±0.25 6.2±0.25
Kabelgewicht (kg/km) 11.0 18.4 22 24 27 31
TBF-Diameter 900±50μm

5. Mechanische Kenmerken:

Treksterkte Op lange termijn 200N
Op korte termijn 660N
Verbrijzelingsweerstand Op lange termijn 300N/100mm
Op korte termijn 1000N/100mm
Buigende Straal Dynamisch 20×D (Kabeldiameter)
Statisch 10×D (Kabeldiameter)

6. Optische Kenmerken:

50/125μm 62.5/125μm G.652 G.655
Vermindering (+20°C) @850nm ≤3.5dB/km ≤3.5dB/km
@1300nm ≤1.5dB/km ≤1.5dB/km
@1310nm ≤0.45dB/km ≤0.50dB/km
@1550nm ≤0.30dB/km ≤0.50dB/km
Bandbreedte (Klasse A) @850nm ≥500MHz·km ≥200MHz·km
@1300nm ≥1000MHz·km ≥600MHz·km
Numerieke Opening 0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Kabel Afgesneden Golflengte λcc ≤1260nm ≤1480nm
Vermindering bij temperatuur die Δα cirkelen (- 20°C~+85°C) @1300nm ≤0.50dB/km ≤0.50dB/km
@1550nm ≤0.20dB/km ≤0.20dB/km

7. Milieukenmerk:

Vervoertemperatuur -20°C~+60°C
Opslagtemperatuur -20°C~+60°C
Installatietemperatuur -5°C~+50°C
Werkende Temperatuur -20°C~+60°C

Binnen Minivezelkabel 3.0MM Optische Kabel met Rond OFNP-Jasje 0

Laat een bericht achter