• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.
Contactpersoon : Vicky Tan
Telefoonnummer : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302

Sc-APC nemen de Vezel Optische adapter met Metaal Plastic Huisvesting en lage terugkeer het verlies, laag op

Plaats van herkomst CHINA
Merknaam TTI OR OEM
Certificering ISO9001 / ISO14001/ SGS
Modelnummer De optische vezeladapter van Sc
Min. bestelaantal 10 PCs
Prijs negotiate
Verpakking Details PE zak
Levertijd 2-3 dagen
Betalingscondities T/T, paypal , ,
Levering vermogen 200000 PCs/maand
Productdetails
Naam Sc-vezel optische Adapter Type Duplex
Koker Zirconiumdioxyde/Ceramisch, Koper Huisvesting Metaal, Plastiek
Kleur Rode, Witte, Zwarte, Gele Kleur Beëindigengezicht PC/UPC/APC
Hoog licht

Singlemode Duplexschakelaar van LC

,

Zirconiumdioxydelc Duplexschakelaar

,

Singlemode duplexschakelaar van Sc

Productomschrijving

De optische vezels worden verbonden door de adapter door de interne het openen koker om de hoogste verbindingsprestaties tussen de optische vezelschakelaars te verzekeren. op diverse panelen worden bevestigd, worden een verscheidenheid van fijne het bevestigen flenzen ook ontworpen.
De twee einden van de omzettingsadapter kunnen met optische vezelschakelaars van verschillende interfacetypes worden verbonden, en de verbinding verstrekken

hij optische vezelschakelaar is een apparaat voor afneembare (beweegbare) verbinding tussen een optische vezel en een optische vezel. Het verbindt precies de twee eindgezichten van de optische vezel zodat de lichte energieoutput door de overbrengende vezel aan de ontvangende vezel kan zoveel mogelijk worden gekoppeld. En om het effect op het systeem te minimaliseren toe te schrijven aan zijn interventie in de optische verbinding, die het basisvereiste van optische vezelschakelaars is. In zekere mate, beïnvloedt de optische vezelschakelaar ook de betrouwbaarheid en de prestaties van het optische transmissiesysteem.
De optische vezelschakelaars kunnen in gemeenschappelijke op silicium-gebaseerde optische vezel single-mode en multi-mode schakelaars volgens verschillende transmissiemedia, evenals andere optische vezelschakelaars zoals plastieken als transmissiemedia worden verdeeld; volgens de structuur van de schakelaar, kan het worden verdeeld in: FC, DIVERSE VORMEN VAN SC, ST, VAN LC, VAN D4, VAN DIN, MU, VAN MT, VAN ENZ. Onder hen, ST worden de schakelaars gewoonlijk gebruikt voor de bedrading van materiaal, zoals de kaders van de optische vezeldistributie, optische modules, enz. en de schakelaars van Sc worden en MT-gewoonlijk gebruikt voor netwerkapparatuur. Volgens de vorm van het gezicht van het vezeleind, is het verdeeld in FC, PC (met inbegrip van SPC of UPC) en APC; volgens het aantal vezelkernen, zijn er ook enig-kern en multi-core (zoals MT-RJ). De optische vezelschakelaars worden wijd gebruikt en hebben vele verscheidenheden. In het daadwerkelijke toepassingsproces, worden zij over het algemeen onderscheiden volgens de structuur van de optische vezelschakelaar. Het volgende is enkele gemeenschappelijkere vezel optische schakelaars:

De Vezel Optische Adapter van de Zrconiakoker met ROHS-Verlies van de klachten het Hoge Terugkeer
De optische Vezeladapter wordt gebruikt om een kabel aan kabel of kabel aan de optische verbinding van de materiaalvezel te verstrekken.
Wij leveren een brede waaier van het koppelen van kokers en hybride adapters, met inbegrip van speciaal mannetje aan vrouwelijke hybride vezel optische adapter.

Eigenschappen:

Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
Goede verenigbaarheid
Hoge precisie van mechanische afmetingen
Hoge betrouwbaarheid & stabiliteit
Ceramische of Bronskoker
PC, APC, FACULTATIEF UPC
Simplex/Duplex

Toepassing:

Locale area networken (LANs)
Gegevens - verwerkingsnetwerken
Telecommunicatienetwerken
Testmateriaal
Flardpaneel, kader van de optische vezel het optische distributie

Specificatie:

Punt Parameter
Materiaal ABS, PBT, PC
Kleur Blauw, Groen, Grijs, Aqua, Purpere enz.
Werkingsgebied PC&APC
Toevoegingsverlies <0>
Verrichtingstijd 500 keer zonder vervorming en barst, het Verlies van de Verscheidenheidstoevoeging<0>
Toevoegingsverlies -40 ~ +85°C
Mechanische Duurzaamheid 50N, verbinding met twee schakelaars, verbindingstijd van 30min
Temperatuur 40N, verbinding met twee schakelaars, verbindingstijd van 30min
Asspanningskracht >8 N
Zijscheerbeurtkracht -40~+75°C


Milieu en Mechanisch:

Eigenschappen Beproevingsomstandigheid Conformiteit Testresultaat
Trilling 10-55Hz, 1.5mm, 60min Iec61300-2-1 ≤0.2dB
Het koppelen Duurzaamheid 1000 koppelend, maak elke 25 schoon koppelend. Iec61300-2 ≤0.2dB
Effect 1.5m, 8 dalingen Iec61300-2-6 ≤0.2dB
Weerstand van Koppelingsmechanisme 40N, 10Min, L=22-28cm Iec61300-2-12 ≤0.2dB
Temperatuur het Cirkelen 40ºC aan +75ºC, 40 cycli Iec61300-2-22 ≤0.2dB
Temperatuur het humidty cirkelen 40ºC, 95%, 96Hr Iec61300-2-21 ≤0.2dB
Werkende Temperatuur -40ºC aan +85ºC ≤0.2dB
Opslagtemperatuur -40ºC aan +85ºC ≤0.2dB


Ordeinformatie:

Sc/apc-sm-dx-ABS
1. Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MPO, MTRJ, MU, D4, DIN, SMA
2. Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
3. Kerntype: SM, MM. (OM1 OM2 OM3 OM4)
4. Structuur: Simpled, Duplex, Vierling
5. Met flens, zonder flens
6. Koker: koperlegering, Zinklegering
7. Materiaal: ABS, PC, PBT

De Vezel Optische Adapter van de Zrconiakoker met ROHS-Verlies 0 van de klachten Hoog Terugkeer

Laat een bericht achter