• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.
Contactpersoon : Vicky Tan
Telefoonnummer : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302

24core Singlemode Lucht Optische Kabel van ADSS met Enige Schedespanwijdte 100M

Plaats van herkomst China
Merknaam TTI OR OEM
Certificering ISO9001 / ISO14001 / ROHS
Modelnummer ADSS
Min. bestelaantal 1000M
Prijs 0.13
Verpakking Details houten Trommel
Levertijd 5-9 dagen
Betalingscondities L/C, D/A, D/P, T/T, , Paypal,
Levering vermogen 100000 PCs/Maand
Productdetails
Productnaam Lucht de Vezelkabel van ADSS Toepassing Openlucht, Lucht
Certificering ISO9001/CE/ROHS Kleur zwarte of oem
Vezelmodel SM MM. Sterktelid FRP
Materiaal PE Buitenjasje PAKKET 2km/roll
Hoog licht

Lucht de vezel optische kabel van ADSS

,

spanwijdte 100M luchtvezel optische kabel

,

24core luchtvezelkabel

Productomschrijving

24core Singlemode Lucht Optische Kabel van ADSS met Enige Schedespanwijdte 100M

Vezels, 125μm, worden in een losse die buis geplaatst van een hoog modulusplastiek wordt gemaakt.

De buizen worden gevuld met een waterbestendige het vullen samenstelling.

Een Vezel versterkte Plastiek (FRP) de plaats bepaalt van in het centrum van kern als niet-metalen sterktelid.

De buizen (en de vullers) zijn vastgelopen rond het sterktelid in een compacte en cirkelkern.

Nadat de kabelkern met de het vullen samenstelling wordt gevuld om het tegen watertoegang te beschermen, wordt de kabel voltooid met een PE schede.

Eigenschap:

Uitstekende mechanische en temperatuurprestaties

PE de schede beschermt kabel tegen ultraviolette straling.

100% kern het vullen het water verhindert kabelgelei om de waterdichte kabel te verzekeren.

De speciale buis het vullen samenstelling verzekert een kritieke bescherming van vezel en verzet zich tegen het water.

Enige FRP als centraal sterktelid om asladingen te weerstaan.

Optische Kenmerken:

Punt G.652 G.655 50/125um 62.5/125um
Vermindering @850nm     ≤3.0dB/km ≤3.2dB/km
@1300nm     ≤1.0dB/km ≤1.2dB/km
@1310nm ≤0.36dB/km ≤0.40dB/km    
@1550nm ≤0.22dB/km ≤0.23dB/km    

Bandbreedte

(Klasse A)

@850nm     ≥500MHZ.km ≥200MHZ.km
@1300nm     ≥1000MHZ.km ≥600MHZ.km
Numerieke opening     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Kabel afgesneden golflengte ≤1260mm ≤1450mm    


24core Singlemode Lucht Optische Kabel van ADSS met Enige Schedespanwijdte 100M 024core Singlemode Lucht Optische Kabel van ADSS met Enige Schedespanwijdte 100M 1

Laat een bericht achter