• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Uw prijs helpt me om de orden te winnen, u danken zeer, zal verzenden u meer POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Het verbazen, zodat snelle levering, ben ik gelukkig om hen vóór onze gepaste tijd te krijgen.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Dank u beste, mijn klantenliefde de uitstekende kwaliteit van uw flardkoorden.
Contactpersoon : Vicky Tan
Telefoonnummer : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
Goede prijs GYTA losse omhulde gedraaide aluminium tape gepantserde optische kabel online

GYTA losse omhulde gedraaide aluminium tape gepantserde optische kabel

Kabeltype: BUITENSHUIS
Vezeltype: SM/MM
Kabelkern: 2-288
Goede prijs Buitencommunicatie Gebruik OEM-beschikbare GYXTW Single Mode glasvezelkabel online

Buitencommunicatie Gebruik OEM-beschikbare GYXTW Single Mode glasvezelkabel

productnaam: Unitube licht-Gepantserde Kabel GYXTW
Sollicitatie: Buitenshuis
Certificering: ISO9001/CE/ROHS
Goede prijs FTTH Yellow Jacket SC/APC-SC/APC Singlemode duplex PVC glasvezel patchkabel online

FTTH Yellow Jacket SC/APC-SC/APC Singlemode duplex PVC glasvezel patchkabel

Connectortype:: Sc en Sc
Vezeltype:: Singlemode
Kabeltype: Duplex
VIDEO Goede prijs ADSS-vezelkabel online

ADSS-vezelkabel

productnaam: ADSS antennekabel
Sollicitatie: Overhead hoogspanningstransmissiesysteem Overhead leggen in bliksemgevoelig gebied en grote overspan
Certificering: ISO9001/CE/ROHS
Goede prijs Van de de Wijze Gepantserde Vezel van GYTS GYTA GYFTY G652D Enige Optische de Kabelkern 2 - 288 online

Van de de Wijze Gepantserde Vezel van GYTS GYTA GYFTY G652D Enige Optische de Kabelkern 2 - 288

Productnaam: GYTA-vezelkabel
Toepassing: Openlucht communicatie gebruik
Certificering: ISO9001/CE/ROHS
Goede prijs TTIFiber van de Communicatie het Gepantserde GYTA Openluchtgebruik Vezel Optische Kabel online

TTIFiber van de Communicatie het Gepantserde GYTA Openluchtgebruik Vezel Optische Kabel

Productnaam: GYTA-vezelkabel
Toepassing: Openlucht communicatie gebruik
Certificering: ISO9001/CE/ROHS
Goede prijs Kern 1/2/4 van de de Dalingskabel van GJYXFCH G657A Lucht Zelfstandige FTTH Vlakke online

Kern 1/2/4 van de de Dalingskabel van GJYXFCH G657A Lucht Zelfstandige FTTH Vlakke

Productnaam: GJYXFCH Kabel van de vezel de Optische Daling
Vezeltype: SM, MM.
Kleur: Zwart
Goede prijs FTTH-Kabel van de Vezel de Optische Daling GJYXCH 1 2 4 Kern G657A1 G657A2 met Staaldraad online

FTTH-Kabel van de Vezel de Optische Daling GJYXCH 1 2 4 Kern G657A1 G657A2 met Staaldraad

Vezeltype: g652D G657A1 G657A2
Productnaam: GJYXCH-Kabel van de Vezel de Optische Daling
Kleur: Zwart
Goede prijs De Kabel van de Ftthdaling GJXH met Binnenkern 1/2/4 van de Staaldraad G652D G657A online

De Kabel van de Ftthdaling GJXH met Binnenkern 1/2/4 van de Staaldraad G652D G657A

Vezeltype: g652D G657A1 G657A2
Productnaam: GJXH-Kabel van de Vezel de Optische Daling
Kleur: Wit
Goede prijs De Dalingskabel van GJYXFHS GJYXFHA Dute FTTH 2/4/6/8/12 Kernen Boogtype online

De Dalingskabel van GJYXFHS GJYXFHA Dute FTTH 2/4/6/8/12 Kernen Boogtype

Vezeltype: g652D G657A1 G657A2
productnaam: GJYXFHS vezelkabel
Kleur: Zwart
1 2 3 4 5 6 7 8